Dogal Yollar İle Zayıflayın

Dogal Yollar İle Zayıflayın

Halk arasında 5 i 1 yerde olarak bilinen ve satış rekorları kırarak kilo problemlerine son veren bu çay tarifi, saglıklı zayıflamak adına tüketilen en faydalı tarifler arasında yerini almaktadır. Fazla yagların vücuttan atılması ve özellikle bel ve göbek çevresinin inceltilmesinde son derece etkilidir. 5 1 1 yerde zayıflama çayı için malzemeler ise , funda yapragı, meta yapragı, biberiye ve kekik gibi aktarlardan kolayca temin edilebilicek bitkilerdir. 5 i 1 yerde zayıflama çayı hazırlanışı ise, Tüm malzemeler kaynar bir demligin içine ilave edilerek 30 dakıka süre ile bekletilir. İçimi sırasında bir dilim limon ilave edilebilir ve gün içerisinde 3 defa içime uygundur. Vitamin ve mineral bakımından son derece faydalı olan 5 i bir yerde zayıflama çayı , kısa zaman dilimi içerisinde fit bir görünüme sahil olmanızı saglayacaktır.

Son derece bitkisel ve dogal olan bir başka çay tarifinden söz etmek gerekir ise, zencefil, sarımsak, limon suyu ve bal ile hazırlanan bu tarif, ilk olarak zencefiller su da kaynatılır. Dövülmüş sarımsaklar içerisine ilave edilerek bekletilir. Yaklaşık 30 dakıka süre ile demlenmiş olan karışımın içerisine limon suyu ve bal ilave edilerek harmanlanır. Gün içerisinde iki defa tüketilen bu tarif sayesinde, göbek çecresinde oluşan yag dokularının eritilmesinde son derece etkili bir rol oynar. Nizami bir şekilde tüketilen zayıflama çayı sayesinde yaklaşık 1 aylık zaman diliminde 5 kilo vermek mümkün olmaktadır.

Zayıflatan çay tarifine ulaşmak için tıklayın; http://www.sagliklidiyetlistesi.com/2015/08/dogal-zayiflama-cayi-ile-kilolara-elveda.html

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.