Çıkma Teklifi Ederken Zorlanmamak İçin Yapılması Gerekenler

Çıkma Teklifi Ederken Zorlanmamak İçin Yapılması Gerekenler

Çıkma Teklifi Ederken Zorlanmamak İçin Yapılması Gerekenler

Erkeklerin en çok zorlandıkları anlardan birisi de bir kızla beraber olmadan önceki aşama olan beraberliğe başlamak için atılacak adımdır. Bu noktada ise bir kıza çıkma teklifi edebilmek aslında bir sanattır da diyebiliriz. Çünkü basit bir çıkma teklifi hiçbir kızı etkilemeyecektir. Aslında şu bilgiyi vererek başlayalım yazımıza kızlar baskın erkekleri her zaman tercih ederler yani pasif bir erkek her zaman iticidir bunun yerine ne istediğinizi bilmeniz ve emin olmanız sizi bir adım önde tutacaktır. Örneğin bir kızla birlikteyken şuraya gidelim mi? Sorusunu yöneltmek yerine buraya gidelim cümlesi daha doğru olacaktır çünkü bayanlar yöneten değil yönetilen olmayı tercih etmişlerdir. Bu aynen çıkma teklifi içinde geçerlidir teklifiniz ne kadar istekli ve kararlı ise başarı şansınız o derece artacaktır. Kadın sizde bu isteği arzuyu görmek isteyecektir bu ona kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan en önemli konudur.

Burada ise yöneten olmakta bir sınır vardır yani bunun aşırısı zorlamaya gideceğinden kızları bir tarafa bırakın hiçbir insan memnun olmayacaktır. Dolayısıyla böyle ciddi bir konuda aşırıya kaçmadan sınırı çok iyi gözetmeniz gerekir. Bizim yukarıda bahsetmiş olduğumuz aslında bir nevi önderlik diyebiliriz yani kızlar organizasyonun kendilerine bırakılmasından hoşlanmamaktadırlar. Bir kadını en güzel eğlendirme şekli onu zorlama değil de yönlendirmektir. Yani erkek hem saf hem de temiz bir şekilde isterlerse kızlar doğası gereği bu isteğe hiçbir zaman kayıtsız kalamaz.

Çıkma tekliflerinde önemli kurallar vardır. Öncelikle emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Yani basit kelimelerle hiçbir yere varamazsınız. Örneğin; konsere gidelim mi, film izleyelim mi?, güzel bir organizasyon varmış yani kaliteli bir çıkma teklifinde bulunmak istiyorsanız bu cümlelerden uzak durmalısınız.

Peki, Ne Yapmanız Gerekiyor?

Öncelikle hadi kelimesini hayatınızdan çıkarın ve doğru kelimeyi bulmaya gayret edin.  Ondan bir randevu almak istiyorsanız kendinizden ödün vermeyin, onun yanında hiçbir şekilde kendiniz yormayın, bir araya geldiğinizde her zaman sohbet konusu yaratın randevunuzdan asla kopmayın, kendinizi ön plana çıkarmayın o asla kendini ikinci planda hissetmemeli.

Kaynak: http://cikmateklifi.gen.tr/cikma-teklifi-sozleri/

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ