Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?

Son zamanlarda bu tür konular fazlasıyla göz önüne gelmeye başladı ve insanlar bu konuda oldukça meraklı üstelik anneler bebeğinin hangi cinsiyetde olduğunu fazlasıyla merak ediyor ve her gün doktorunu bunun için rahatsız ediyor hatta ultrasyon gününü sabırsızlıkla bekliyorlar. Artık ultrasyonu beklemenize gerek yok size önereceğimiz ve söyleyeceğimiz bir taktikle bebeğinizin cinsiyetinin ne olduğunu hemen bulabilirsiniz, yeni çıkan bir uygulama sayesinde artık bebeklerin cinsiyeti anında bulunuyor üstelik tamamen ücretsiz ve masrafsız!

Bebeğin Cinsiyeti Nasıl Belirlenir?  Ücretsiz ve masrafsız derken aslında şöyle; ”Ücretsiz ve masrafsız ama biraz yorucu yani Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini bulabilirsiniz ama bu cinsiyet bulma işi fazlasıyla sizi yoracaktır.” Bebeğinizin cinsiyetini merak ediyorsanız Çin takvimini kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki bu işlem nasıl olacak? ”Eğer hangi ayda hamile kaldığınızı biliyorsanız ve kaç yaşında hamile kaldığınızı biliyorsanız bu işlem çok basit bir şekilde yapılabilir fakat bu günleri hatırlamıyorsanız bebeğinizin cinsiyetini sadece ultrasyonla öğrenebilirsiniz.” Ben biliyorum diyorsanız sizlere bir kaç bilgi paylaşımında bulunacağız ve bu bilgileri okuyarak bebeğinizin hangi cinsiyette olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Hiç şüphesiz şuanda sabırsızlanıyorsunuz değil mi? Aynı şekilde bende sizin kadar sabırsızlanıyorum ve bu uygulamayı yaptıktan sonra aşağıdan bebeğinizin cinsiyetini yazabilirseniz çok sevineceğim. İşte sizlere ? adlı makalemiz ve bunun hakkında olan özel bilgilerimiz..

Yukarıda sizlere hamile kaldığınız ayı ve hamile kaldığınız yaşı bilmeniz gerektiğini söyledik. Eğer bunları biliyorsanız hemen aşağıdan bebeğinizin cinsiyetinin ne olduğunu öğrenebilir ve bizleri bu konuda bilgilendirirseniz seviniriz.

  • Eğer anne 18 yaşında hamile kaldıysa ve bu hamile kaldığı aylar ocak veya mart ayları içerisindeyse büyük ihtimal bebeğinizin kız cinsiyetine sahip olacak.
  • Eğer anne 20 yaşında hamile kaldıysa ve bu hamile kaldığı aylar ocak veya mart ayları içerisindeyse yine aynı şekilde ve çin takvimine göre bebebeğinizin cinsiyeti kız olacak.
  • Eğer anne 21 yaşında hamile kaldıysa ve bu hamile kaldığı aylar mart,temmuz,ağustos veya aralık aylarıysa yine aynı şekilde bebeğinizin cinsiyeti büyük ihtimalle kız olacak.

Eğer bu konuda daha fazla bilgi almak ve bebeğinizin cinsiyetinin ne olacağını merak ediyorsanız çin takvimini araştırabilirsiniz, çin takvimini google’da aratarak hemen bulabilir ve bebeğinizin cinsiyetini bulabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.