Astral Seyahat Nedir?

Astral Seyahat Nedir?

Nedir?

Astral seyahat , parapsikoloji dalının en merak uyandırıcı bölümlerinden biri olan kişinin uyku hali evresi ve bu evreye benzer durumlarda bilinç hali içerisinde düşünce kontrolu ve beyni ile ruhu bedenden ayırmak , farklı alemlerde dolaşarak yapılan yolculuk deneyimlerine denilmektedir.

Ruh ile bedenin ayrılması ve ruhun istenilen yerde dolaşması, istediği yere gitmesi bu seyahatin cezbedici noktalarıdır . Ruh bedenden fikir olarak ayrılmaktadır. Bedene bir kordon ile her zaman bağlı olmaktadır. İstenilen anda bedene tekrar dönülebilmektedir. Yapılması gereken iş ise genel olarak sabah saatlerinde uykudan uyanıp tekrar uyuma isteği duyduğunuzda uyumayıp, bu ruhu bedenden ayırma düşüncesi ile yatağa tekrar uzanmalıdır.

Düşünce tam anlamıyla kavranıp, beyin diğer tüm olumsuzluklardan arındığında bu isteği bedende isteme evresi başlamaktadır. Olumsuz giden birşey olmadığında gözünüzü açtığınız anda korkmamanız gerekir. Çünkü astral gerçekleşmiş olabilir ve bedeniniz tam karşınızda duruyor olabilmektedir. İlk ve ondan sonraki denemelerde astrale çıkmak oldukça zordur. Fakat zamanla düşünce boşaltma , kordonu gevşetme aşılandığı için beden daha da hazır olmakta ve en sonunda ruha çıkması için izin vermektedir . Başarılı bir astral ile anlık dilediğiniz yerde olabilirsiniz. Duvar, engel algısı ortadan kalkmaktadır .

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.