Akıllı Telefonlara Nasıl Format Atılır?

Akıllı Telefonlara Nasıl Format Atılır?

Akıllı telefonlar artık günlük hayatımızı bizlerden tamamen almış yani ”çalmış” durumda hatta bazı genç arkadaşlarımız sabahtan akşama kadar akıllı telefonlarıyla birşeylerin peşinde sürekli uğraşıyorlar. Kimisi oyun oynuyor kimisi sosyal medya da takılıyor fakat öyle bir zaman oluyor ki bu akıllı telefonlar artık bizi adeta delirtiyor! Donmalar, kasılmalar veya video izlerken takılmalar meydana geliyor peki bunun çözümü nedir? İşte sizlere ? adlı makalemiz..

Akıllı telefonlar yukarıda da dediğimiz gibi bizleri zaman zaman sinir edebiliyor yani bir oyun oynarken veya internet tarayıcısında sörf yaparken takılmalarla veya donmalarla karşılaşabiliyoruz. Bunun çözümü aslında format atmak değildir çünkü telefonunuz artık siz birşeyler yaparken donmaya başladıysa ömrü bitmiş demektir siz format atsanızda biraz zor düzelir. Bu yüzden akıllı telefonunuza format atmak yerine yenisini almayı tercih edebilirsiniz. Bu donma, takılma olayları en çokta android işletim sistemine sahip telefonlarda görülüyor yani yeni bir telefon alırken tercihinizi iOs’tan yana yapabilirsiniz. iOs işletimli akıllı telefonlar android telefonlara göre daha hızlı ve daha performanslı çalışmaktalar. Daha fazla konumuzu dağıtmadan işte sizlere akıllı telefonlara nasıl format atılır?! Akıllı telefonunuza format atmak istiyorsanız ilk önce telefonunuzun ayarlar kısmına girip ayarlar kısmındanda ”fabrika ayarlarına geri dön veya yedekle & sıfırla” butonunun olduğunu göreceksiniz. Buraya girdikten sonra akıllı telefonunuza 5 dakika içerisinde format atabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.