2018 Sonbahar-Kış Gözlük Trendleri

2018 Sonbahar-Kış Gözlük Trendleri

2018 Sonbahar-Kış

Bu yılın sonbahar ve kış trendlerini çoktan geride bıraktık. Güzel havaların yaklaştığı şu günlerde sıcak yaz günlerine özel önerilerle karşınızdayız. Londra, New York ve Paris moda haftalarını takip ederek tüm güncel moda gelişmelerini sizlerle takip ediyoruz. Ayakkabılardan, kıyafetlere uzanan bu moda yolculuğunda bugünkü konumuz yaz günlerinin vazgeçilmezleri güneş gözlükleri. Eğer klasik güneş gözlüklerinden sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız 2018 yaz modası sizi çok mutlu edecek. Renkli camlar ve farklı modellerden oluşan bu kreasyona bayılacaksınız. Bu sene çok moda olacak gözlük modelleriyle başlıyoruz:

Modern Kedi Güneş Gözlüğü

Gözlük modasının eskimeyeni kedi gözlükler şüphesiz. Her göz yapısına ve herkese uygun olan bu kedi gözlük modası bu sene de oldukça popüler. Büyük yapısıyla göz çevresini tamamen gizleyen bu gözlükler kullanım rahatlığıyla dikkat çekiyor. Rochas defilesinde gördüğümüz kedi model gözlükleri takan mankenler oldukça masum bir tavır sergilediler ve Rochas’ın bu alanda ne kadar başarılı olduğunu kanıtladılar.

Koyu Gölgeli Camlı Güneş Gözlükleri

Bahar ve yaz ayları boyunca güneş gözlüklerini araştırmakla uğraştık. Bu sene en çok dikkatimizi çekenler koyu renk camlara sahip olanlar oldu. Sonbahar ve kış modasında sıklıkla görmeye alıştığımız koyu renk camlı gözlükler yaz aylarında da oldukça popüler olacak. Fendi, Armani, Michael Kors gibi moda dünyasına yön veren markalar da koyu renkli camlara sahip olan bu güneş gözlüklerine kreasyonlarında bol bol yer verdiler.

2018 Sonbahar-Kış Gözlük Trendleri

2018 sonbahar kış gözlük modaları

Kalın Renkli Çerçeveler

Gözlüklerde moda sadece camları ve cam renkleriyle alakalı değil. Çerçeveler de bir o kadar önemli ve değerli. Herkesin bu konuda hem fikir olduğu noktalardan biri renkli ve kalın çerçeveli gözlüklerin daha ilgi çekici olduğu yönünde. Armani markasına ait meşhur kırmızı çerçeveli gözlükler, Fendi markasına ait kalın yuvarlak çerçeveli gözlük bu söylediklerimizi kanıtlar nitelikte.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.