Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Tüketicilerin en büyük sıkıntıları arasında kredi notu ile ilgili olumsuz durumlar gelmektedir. Birçok kişi kredi notundan ötürü bankacılık hizmetleri başta olmak üzere çok sayıda ayrıcalıktan mahrum kalmaktadır. Kredi notu durumu daha önceden kişinin bankalar ile yaşadığı ödeme ve benzeri sorunlardan kaynaklı olarak banka sicillerine işleyen kötü profil işlemeleridir. Buna yönelik bankalar daha evvelinde sorun yaşatan tüketicilere yönelik kredi veya kredi kartı gibi ürünleri vermekten çekinmektedirler. Bu tür sorunların artmasıyla ve bu duruma yönelik tüketici sayısının artış göstermesi ile birlikte birçok kuruluş kredi notu düşük olanlara kredi vermenin farklı yollarını meydana getirmiştir. Konumuzun devamında sizlere alışılmış çözüm yolu olmayan kanallardan değil, yeni ve farklı olan kanal yollarından nasıl kredi alabileceğinizi belirteceğiz.

Kredi Notu Düşük Olanlara İnternetten Anında Kredi

Kredi notu düşük olan tüketiciler kredi başvurularını internet üzerinden yaptıkları takdirde bankaların kendilerin sunduğu tekliflerden faydalanabilirler. Bu hizmete yönelik maksimum kredi tutarı 30 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu krediden faydalanmanız için öncelikle Aktif Bank’ın resmi web sitesine girerek burada bulunan form bilgilerini doldurmanız yeterli olacaktır. Bununla birlikte kredinin en güzel özelliklerinden biri de Aktif Bank üzerinden başvurusunu yaptığınız ve onaylanan kredinizi ister PTT’den ya da dilerseniz istediğiniz bankanın ATM’sine giderek de kredinizi çekebilmenizdir. Bu krediden faydalanmak isteyenlere yönelik Aktif Bank 48 aya kadar varan vade seçenekleri ile 30 bin TL’yi sunmaktadır. Ek olarak bankanın verdiği bu krediye yönelik faiz oranları ise %2,29 üzerinden işlemektedir.

Taksitle Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

Kredi notu düşük olanlara yönelik bir diğer fırsatta bu kredi türünde yer alıyor. henüz yeni bir kredi türü olan bu hizmet yine Aktif Bank ayrıcalığı ile verilmektedir. Kredi notu düşük olan ve evine ya da işyerine beyaz eşya, mobilya, sağlık ve benzeri birçok alışverişini yapabilmeleri için kredilerini Aktif Bank’tan rahatlıkla alabilmektedirler. Sistem sizin beğeneceğiniz ürünün Aktif Bank tarafından ödenmesiyle gerçekleşmektedir. Yani Aktif Bank ile anlaşmalı üye işyerlerine giderek beğendiğiniz ürünün satın alma işlemini gerçekleştirip Aktif Bank’ın ödeme yapmasını sağlamanız ile gerçekleşiyor.

Bu işlemin gerçekleşebilmesi için en fazla 30 bin TL’lik ürün alabileceğinizi de belirtelim. Yapmanız gereken ise telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek “TAKSİT boşluk TC NO” ile ilgili bilgilerinizi 3050’e göndermenizdir. Akabinde kimliğiniz ile birlikte anlaşmalı işyerlerine giderek bankanın sizle paylaştığı onay kodunu işyeri yetkilisine sunmanız yeterli olmaktadır. Onay mesajını anlaşmalı üye işyerine sunmanız ile birlikte kodun onaylanması oldukça kısa bir süreci temsil etmektedir. Akabinde kredinize yönelik tutar miktarı kadar ürün alabilme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Aktif Bank tarafından 30 bin TL’ye kadar sunulan “taksitli alışveriş kredisi” imkanı %1,70 faiz oranı ile belirlenmiştir. Ek olarak alışverişlerinizi 48 aya kadar varan vade seçeneklerinden birini seçerek ödemeye başlayabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.