İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ VEREN BANKALAR

İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ VEREN BANKALAR

İNTERNET ÜZERİNDEN KREDİ ÇEKMEK

Çok değil bundan 5 10 sene öncesine kadar teknolojinin nimetleri bu kadar yaygınlaşmamışken kredi çekmek oldukça zorlu ve uzun bir süreçten geçiyordu. Bankaya gidip başvuru yapılması, başvurunun incelenmesi, evrakların tamamlanması gibi işlemler derken çok acil kredi ihtiyaçlarımız çoğunlukla cevapsız kalıyordu. Ya da daha basit örneklemek gerekirse bir bölgede alınması planlanan ev kredisi için başvuru yapıldığı zaman kredi cevaplanıncaya kadar evin değeri yükselebiliyordu. Böylece alınan bir kredinin yararı olmuyordu.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi, iletişim hizmetlerinin kolaylaşması, internet bankacılığının yaygınlaşması gibi durumlar vatandaşların daha kolay bankacılık hizmetlerine ulaşmasında oldukça fayda sağlamaya başladı. Artık çeşitli kredi ihtiyaçlarımız için bankaya gidip evrak, belge ile uğraşmak yerine internet bankacılığı ya da cep bankacılığı üzerinden çok kısa sürede kredi başvurusu yapabiliyor ve kredi başvurumuz onaylanırsa kısa süre içerisinde hesap bakiyemize yatırılıyor. Acil ihtiyaç kredisi, tatil kredisi, masraf kredisi gibi düşük bütçeli krediler için neredeyse tüm bankaların bu alanda hizmeti bulunmaktadır.İnternetten kredi veren bankaları incelemek gerekirse,

İNTERNETTEN KREDİ VEREN BANKALAR

Şubeye gitmeden, belge masrafı olmadan, düşük bütçeli kredi ihtiyaçlarınız için aşağıda birkaç bankanın sunduğu avantajları listeledik. Size en uygun bankaya ait krediyi tercih ederek başvuru talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB FİNANS BANK – ENPARA KREDİ BAŞVURUSU

İnteraktif bankacılık özelliği ile birçok alanda ilkleri başaran Finans Bank, Enpara hizmetine üye olan müşterilerine yönelik internet bankacılığı ya da cep bankacılığı üzerinden 1000 Türk Lirası ile 30.000 Türk Lirası arasında kredi başvurusuna imkân tanımaktadır. Çekilen kredi için ise en fazla 48 ay vade seçeneği sunulmaktadır.

GARANTİ CEP BANKA ŞUBESİ KREDİ BAŞVURUSU

Bankaya gitmeden kredi veren bankaların en başlarında yer alan bankalardan biri ise Garanti Bankası yer alıyor. Finans Bank gibi 48 ay vade seçeneği ile cep şubesi üzerinden kredi başvurusuna imkân tanıyan banka, müşterilerinin 1000 Türk Lirası ile 25.000 Türk Lirası arasında kredi başvurusuna izin vermektedir.

akbank direkt sayesinde kredi başvurusu

Akbank mobil dünyaya biraz geç girmiş olsa da fırsat olarak sunduğu kredi başvurusu ile müşterilerinin gönlünü etmesini iyi bildi. Belge ve imza şartı olmadan 7/24 kredi başvurusuna imkân tanımaktadır. Bankanın mümkün kıldığı en yüksek kredi çekme limiti ise 20.000 Türk Lirası ile sınırlı.

DENİZBANK DİJİTAL DENİZ UYGULAMASI İLE KREDİ BAŞVURUSU

Diğer bankalardan farklı olarak mobil bankacılığı ile değil de internet bankacılığı ile başvuruya imkân tanımaktadır. Dijital Deniz adı verilen bankaya ait internet sitesinden kredi başvurusu alan banka, kredi ve faiz oranları çekmek istediğiniz kredi türüne göre değişkenlik göstermektedir.

YAPI KREDİ BANKASI İNTERNET KREDİ BAŞVURUSU

Hem internet hem de mobil bankacılık üzerinden başvuru alan köklü bankalardan olan Yapı Kredi bankası 1000 – 15.000 TL arasında kredi fırsatı sunmaktadır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.