Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz ihtiyaç kredisi kapsamında rekabet içerisinde olan bankalar, buna yönelik gelir belgesiz kredi olanakları üzerine de tüketicilere imlanlar sağlıyor. Tüketiciler çeşitli ihtiyaçlarına yönelik para ihtiyacı duymaktadırlar. Bu kapsamda borç alma durumlarını gerçekleştiremediklerinden ötürü son çare olarak bankaların sunduğu kredi hizmetlerinden faydalanmak istemektedirler. Fakat bankalar bu kredilere yönelik çeşitli şartlar ve birtakım belgeleri krediyi kullanmak isteyen kişiden talep etmektedirler. Özellikle de başlıca istenilen belgeler arasında bulunan gelir beyanı kapsamı bu süreç için oldukça önemlidir. Fakat konumuzun başında da belirttiğimiz gibi bankalar rekabet içerisinde olduklarından ötürü daha fazla müşteri sayısına ulaşmak için gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Konumuzun devamında en popüler banka kuruluşlarının yer aldığı ve birçok kişinin merak ettiği gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında bilgiler sunacağız.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR HANGİLERİ?

 Türkiye İş Bankası

Gelir belgesi olmaksızın kredi veren bankaların başında İş Bankası gelmektedir. Türkiye’nin en eski bankası konumunda olan ilgili banka, evrak gibi birçok fazladan lüzumsuz belgeleri de talep etmemektedir. Belirli şartlar doğrultusunda isteyen herkese gelir belgesi olmaksızın kredi imkanı veriyor. İlgili bankadan başvuru yapmak istiyorsanız, şubelere gidip detaylı bilgi edindikten hemen sonra krediye yönelik talebinizi oluşturabilirsiniz.

Akbank

Türkiye’nin katı kuralları bankası olarak bilinen Akbank, sanıldığının aksine gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Talepleri genellikle şubeler aracılığıyla kabul gören Akbank, gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak isteyenlere internet, SMS ve ATM’ler üzerinden de destek sağlıyor. SMS ile gelir belgesiz kredi başvurusu için “KREDİ boşluk TC NO” ile ilgili bilgilerinizi yazdıktan sonra 4425’e göndermeniz yeterli olacaktır.

ING Bank

Tüketicilere yönelik en uygun kredi faiz oranlarını sunan bankaların başında ING Bank geliyor. Ek olarak gelir belgesiz kredi imkanı da sunan ilgili banka, faiz oranı olarak belirlediği %1,99’luk bir işlem dahilinde talepleri kabul görüyor. 3 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankadan başvuru yapabilmek için şubelerden faydalanabilirsiniz. Ek olarak dilerseniz müşteri hizmetlerini de arayarak, konu hakkında bilgi edinebilir ve başvurunuzu o an gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank

Genellikle KOBİ ve esnaf sınıfına yönelik kredilerle anılan ilgili banka, aynı zamanda bireysel bankacılıkta da oldukça başarılı bir hizmet aksamı sunuyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan Denizbank, anında kredi sloganı ile her müşterisine 55 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. Gelir belgesiz krediye yönelik bu bankadan bir talepte bulunmak istiyorsanız, öncelikle ilgili bankanın müşterisi olmanız şart. SMS ile hızlı gelir belgesiz kredi başvurusu için “KREDİM boşluk TC NO” ile ilgili bilgilerinizi yazdıktan sonra 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. İlgili banka en kısa sürede size ön onay mesajı atarak kredi hakkında talebinizin sonucu sizlerle paylaşmaktadır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.