Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarının günlük süreçte ne durumda bir can sıkıntısı problemi yaşadığını tahmin edebiliyoruz. Evinde oturarak vakit geçiren ve sürekli olarak farklı düşüncelerde olan kadınlara bankalardan destek yağıyor. Hele ki günümüzde ev hanımlarına kredi veren bankalar üzerine araştırmalar yapan kadınların istatistiklerini görünce bu durumun daha da net bir hali karşımıza çıkabiliyor. Çalışmayan ev hanımlarına birçok banka kredi verirken, aynı zamanda devlet destekli teşvik kredileri de kendilerine sunulmaktadır. Acil nakit ihtiyacı veya girişimcilik üzerine evde ek iş yaparak geçimini sağlayan kadınlara yönelik bankaların sunduğu kredileri konumuzun devamın sizlerle paylaşacağız.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Banka Var Mı?

Girişimci kadınlara yönelik daha fazla hizmet aksamı barındıran bankalar, buna yönelik kadınlara kredi verebilmektedir. Genellikle kredi başvurularında gelir belgesi beyan edilmesini isteyen bankalar, çalışmayan ev hanımlarından bunu talep etmemektedir. Fakat bu şartın karşıtı olarak kişinin üzerine kayıtlı bir arsa, ev, işyeri veya benzeri taşınamaz mal değerinin olması gerekmektedir. Bu kriterin sağlanabilmesi halinde bankalar tarafından kendilerine kredi sunulmaktadır. Hemen aşağıda sıraladığımız 3 farklı en iyi ev hanımı kredisi veren bankaları sizler için araştırıp detaylı bir şekilde sunduk. Bu bankalar üzerinden yola çıkarak size en uygun krediyi araştırabilir, akabinde başvuru talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Kredisi

Türkiye’nin devlet destekli banka kuruluşlarından biri olan Ziraat Bankası, ev hanımlarına yönelik en uygun girişimcilik kredisini sunuyor. Vade seçeneği olarak 60 aya kadar tercih yapılabilmesini sağlayan ilgili banka, sunduğu bu destek kredisiyle farklı avantajlarda sağlıyor. Ev hanımları dilerlerse durumlarına göre bu vade seçeneğini 96 aya kadar uzatabiliyor. Öte yandan Kobi kart tahsisi sağlayarak da yıllık kart ücreti gibi masraflardan bertaraf edinebiliyor. Bankanın sunduğu bu kredi ürünü hakkında daha detaylı bilgi edinebilmek adına 0850 220 00 00 numaralı destek hattından veya en yakın şubeye giderek detayları öğrenebilirsiniz.

TEB Kadın Girişimci Destek Kredisi

Kendi işyerinin sahibi olmak isteyenlere yönelik kredi sağlayan bir diğer banka Türkiye Ekonomi Bankası olmaktadır. TEB olarak anılan ilgili banka tarafından ev hanımlarına yönelik kredi paketleri bulunmaktadır. Krediye yönelik başvuru yapmak isteyenlerin şubeler üzerinden gerçekleştirebileceği başvuru taleplerinde 125 bin TL’ye kadar kredi desteği kendilerine sunulmaktadır. Teşvik amaçlı verilen bu kredi desteğinin faiz oranları şubelerden yapacağınız başvuru sürecinde belirlenmektedir. Ek olarak yukarıda belirttiğimiz taşınamaz mal varlığının olmasını da şart koşmaktadır. Bu bankaya ait kredinin vade seçenekleri ise en fazla 24 aya kadar gerçekleştirilebiliyor.

Denizbank’tan Ev Hanımlarına Kredi

Ev hanımlarının en hızlı kredi başvurusu yapabileceği bir diğer banka kanal yolu Denizbank’tan geçmektedir. İlgili bankadan kredi alabilmek için sadece bir SMS atmanız yeterli. Buna yönelik 80 bin TL’ye kadar ev hanımı kredisi alabilir ve ihtiyacınız dahilinde olan harcamayı gerçekleştirebilir, dilerseniz hayalinizdeki işinizi kurabilirsiniz. “GIRISIMCI boşluk TC NO” ile ilgili bilgilerinizi yazdıktan sonra 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.