Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Herhangi bir banka veya bankalar üzerinde olan borç durumları tüketiciyi oldukça zorlamaktadır. Özellikle de hem kredi, hem de kredi kartı ödemelerinin aynı ay üzerinden denk gelmesi durumu, tüketicinin daha sıkıntılı bir evreye girmesine neden olmaktadır. Fakat gelişen hizmet faktörü ile birlikte artık tüm borçları tek bir banka üzerinde toplayarak tekrardan taksitlendirebiliniyor. Buna yönelik borç transfer kredisi olarak da anılan bu kredi türü hakkında sizlere konumuz dahilinde detaylı bilgiler sunacağız. Borç kapatma kredisi veren bankalar üzerine arayışta olanlar için önemli bankaların faiz oranları, azami vadelerini ve diğer detaylarını en iyi şekilde sizlere aktaracağız. Hemen aşağıda bulunan 6 bankanın faiz oranları ve azami vade seçeneklerini belirten tabloya göz atabilirsiniz. Ek olarak bu kredi alanına yönelik en iyi fırsatı sunan 3 banka hakkında detaylara da konumuzun devamını okuyarak erişebilirsiniz.

Krediyi Sunan Banka Kredi Faiz Oranı Kredi Azami Vade
QNB Finansbank %1,33 48 AY
Şekerbank %1,68 48 AY
Vakıfbank %1,45 18 AY
Akbank %1,84 12 AY
Burgan Bank %1,79 48 AY
TEB %1,84 48 AY

 

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR

QNB Finansbank

QNB Finansbank tarafından sağlanan bu kredi olanağına sadece SMS ile başvuru da bulunabiliriniz. Başvuru adımlarında size ait T.C. kimlik numaranızı kısa mesaj bölümünden girerek 5030’a göndermeniz ön başvuru süreci için yeterli olacaktır. Onay mesajı aldıktan sonra size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek borç kapatma kredisini alabilirsiniz. İlgili banka 48 aya kadar vade seçeneği sunmakla birlikte %1,33’den başlayan faiz oranlarıyla bu krediyi sağlamaktadır.

Şekebank

Pek popüler olmasa da bir zamanların oldukça rağbet gören bankalarından biri olan Şekerbank borç kapatma kredisi veren bankalar arasında yer alıyor. buna yönelik 3 farklı seçenek doğrultusunda kredi olanağı vermektedir. 3 ila 24 ay vade aralığı için %1,68, 25 ila 36 ay vade aralığı için %1,71 ve 37 ila 48 ay vade aralığı için ise %1,72 oranında faiz uygulaması yapmaktadır.

Vakıfbank

Son dönemlerin yükselen bankalarından biri olan Vakıfbank, ürün paketlerine borç kapatma kredisini de ekledi. Mevcut borçlarını ödeyemeyen ve tek bir çatı altında toplamak isteyen tüketicilere yönelik borç transfer kampanyasını başlatmış bulunmakta. Fakat bu durum sadece kredi kartı için sağlanıyor. Yani ilgili bankadan bu hizmeti alabilmek için kredi borçlarınıza yönelik bir borç kapatma kredisi sağlanmamaktadır. Sadece farklı bankalarda kullanmış olduğunu kredi kartlarının borçlarını bu banka dahiline alarak tekrardan taksitlendirebilme seçeneğine sahipsiniz. %1,45 faiz oranı ve 18 aya kadar varan vade seçenekleri doğrultusunda bankanın sunduğu bu hizmetten faydalanmak için ise en fazla 20 bin TL’ye kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ek avantaj olarak değişken veya eşit oranlarda kredi vadeleri ödeyebiliyorken, aynı zamanda 3 ay ertelemeli olarak da bu krediyi kullanabilmektesiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.