Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2018

Her sene olduğu üzere bu yılın her iki bayramı içinde bankalar kredi kullandırma kampanyalarına başladı. Malum önümüz Ramazan Bayramı, yapılacak olan alışverişlerde de mutlak bir para gücümüzün olması gerekiyor. Hemen sonrasında ise gelecek olan Kurban Bayramı da ayrı bir telaşa sokan süreci destekliyor. Bayram hazırlığı içerisinde olanlar ve bütçe sıkıntısı çekenler genellikle farklı faiz oranlarına sahip direkt hizmet aksamı olan bireysel tüketici kredileri üzerine taleplerde bulunmaktadırlar. Fakat, bankalar artık her ihtiyaca yönelik hazırladıkları kredi kampanyaları ile bu tabuyu yıktı diyebiliriz. Özellikle de bayram kredisi veren bankalar son dönemlerde artmaya başladı. 2018 bayram kredisi kapsamında yer alan içeriğimizde sizlere 3 büyük bankanın bu senenin bayramlarına yönelik hazırladığı kampanyalar ve faiz oranlarından bahsedeceğiz.

 QNB Finansbank Bayram Kredisi

QNB Ailesi’ne katıldıktan sonra büyük bir tırmanışa geçen Finansbank, birçok farklı kredi ürün yelpazesinde barındırdığı bayram kredisini 2018 yılında da aktif bir şekilde yürütüyor. Bayram için hazırlık telaşında olanlar, bütçelerinde sıkıntı yaşayan bireyler bu kapsamda kredi olanaklarından faydalanarak taksitli bir borcun altına girmeyi kararlaştırmakta. Buna yönelik QNB Finansbank ise oluşturduğu kampanya dahilinde 3 ay ertelemeli bayram kredisi olanağını tüketicilere sunmaktadır. Kredi notu ve çekilecek olan miktar, ek olarak vade seçeneğine bağlı olarak işleyen faiz oranlarını başvuru neticesinde öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank bayram kredisi başvurusu için T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Özel sermayeli dev banka her zaman TV ve internet üzerinden sunduğu avantajları tüketicilere duyurmaktadır. Bunlardan biri de bayramın gelmesiyle birlikte oluşan 2018 Garanti Bankası Bayram Kredisi başvurusu olmaktadır. Eğer ilgili bankaya ait bir müşteriyseniz, internet bankacılığını kullanarak krediler bölümünden bayram kredisi üzerine hızlı bir başvuru talebi oluşturabilirsiniz. Sadece internet ve mobil uygulamalar üzerinden başvuruları kabul eden ilgili banka 48 aya kadar varan vade seçenekleri ve %1,29 oranında oluşan faiz oranlarıyla bayram kredisi vermektedir. İnternet bankacılığının yanı sıra akıllı telefonunuza Garanti Cep uygulamasını indirerek giriş yaptıktan sonra bayram kredisi üzerine başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi

En düşük bayram kredisi faizi uygulayan bankalar arasında Vakıfbank geliyor. Daha çok memur ve bu tabakaya yönelik bir çalışma grubuna ait tüketicilere hizmet sunan ilgili banka, şartları karşılayan her tüketiciye yönelik kredi imkanı sunuyor. İlgili bankadan bayram kredisi alabilmek için başvuruları sadece SMS üzerinden gerçekleştirmeniz gerekiyor. 48 ay vade seçeneğine yönelik sunduğu krediye %1,16 faiz oranı uygulamaktadır. Öte yandan birçok kişinin arayışta olduğu ertelemeli kredi bu bankanın bayram kredisinde mevcut olmaktadır. 3 ay ertelemeli olarak Vakıfbank üzerinden bayram kredisi alabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.