Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

Tüketici sınıfı alışveriş yapmak veya yaptıkları alışverişi taksitli parçalara bölerek ödeme gerçekleştirmek adına kredi kartlarını tercih etmektedirler. Buna yönelik bankalar ise, tüketicilerin kullandıkları kredi kartlarından hizmet bedeli olarak yıllık kart aidatı almaktadır. Bu kapsamda tüketiciler bankaların aldığı bu aidata yönelik, aidatsız kredi kartı veren bankalar üzerine yoğunlaşmaktadırlar. Araştırmalarında buldukları kendilerine en uygun kredi kartı ile alışveriş işlemlerini yaparak daha rahat bir kullanım sergileyebilmektedirler. Bu tür isteklere yönelik günümüzde birtakım bankaların artık bu özelliklerde kredi kartı çıkardıklarını görüyoruz. Bizlerde sizler için araştırıp derlediğimiz aidatsız kredi kartı veren bankalar üzerine detayları paylaşıyoruz.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Akbank/Axess Free: Yıllık kart aidatı almayan ve üye işyerlerinden yapılan harcamalarda Chip Para kazandıran Axess Free, Akbank’a ait bir hizmet olmaktadır. Taksitli alışveriş imkanını da sunan bu kart sayesinde ek olarak kullanıcıya farklı avantajlarda sağlamaktadır. Ek kart, alışveriş tarifleri ve nakit çözümlere yönelik hizmetler bunlardan sadece bazıları olmaktadır. Bu kart üzerine kullanım gösteren kullanıcılar için özel olarak hazırlanan Free Bütçem servisinden harcamalarınızı kolayca takip edebilmektesiniz.

İş Bankası/Aidatsız Maximum Kart: Maximum kart özelliğini barındıran bu hizmet aksamıyla taksitli alışverişler yapabilir, ek olarak anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız her alışverişte Maxi Puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartının bir diğer özelliği de tıpkı banka kartı gibi kullanılıyor olabilmesidir. Kredi kartı ve vadesiz hesaplarınıza bu kart sayesinde ulaşarak tüm alışveriş ve bireysel bankacılık hizmetlerinizi rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Satın alacağınız ürünlerde taksitlendirmeler yapabiliyorken, aynı zamanda ürün indirimleri ve ilave avantajlardan da faydalanabiliyorsunuz.

Garanti Bankası/Bonus Flexi: Bonus Card özellikli Flexi, Garanti Bankası’nın aidatsız kredi kartı kapsamında yer alan bir hizmettir. Bu kredi kartına sahip olanlar tıpkı yukarı da ki gibi her alışverişlerinde taksitlendirme yapabiliyorken, ek olarak anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan alışveriş ödemelerinde de Bonus Paralar kazanabilmektedir. Taksitlendirme avantajının yanı sıra, taksit erteleme özelliği taşıyan nadir kredi kartı hizmetlerinden biri diyebiliriz.

Yapı Kredi Bankası/World Eko Kart: Yapı Kredi Bankası’na ait aidatsız kredi kartı olan Eko Kart, World Card özelliğini taşımaktadır. World anlaşmalı üye işyerlerinden yapılan her harcamalarda World Puan kazandıran sistemle hizmet sağlamaktadır. Temassız kart özelliğini barındıran bu kredi kartı ile taksitli alışveriş yaparak, ek olarak taksit erteleme seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz. Ek indirimler ve nakit avans özelliği de bu kredi kartında bulunmaktadır.

QNB Finansbank/Fix Card: QNB Ailesi’ne yeni katılan Finansbank, aidatsız kredi kartı hizmeti olarak geliştirdiği Fix Card ile avantajlar sağlıyor. Temassız kart özelliğini haznesinde barındıran bu kredi kartı ile birçok anlaşmalı üye işyerinden ek indirimler ve avantajlar kazanabilirsiniz. CardFinans nakit kullanım özelliğiyle de birçok QNB Finansbank ATM ve ortak ATM’lerden nakit avans çekebilme özelliği de bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.