Saglıklı Kas Kütlesi İçin Suplementlerin Önemi

Saglıklı Kas Kütlesi İçin Suplementlerin Önemi

Vücudumuzda bulunan kasların gelişmesini istiyorsak onlara gerekli yakıtlarını vermemiz gerekir. Spor yaparken kaslarımızın çalışmasını sağlarız. Kaslarımız çalıştıktan sonra kendini yenilemek ve gelişmek için proteine ihtiyaç duyar. Gerekli olan proteini aldığında ise maksimum gelişme ile istenilen sonuç alınır. Doğal gıdalar ile beslenerek gerekli proteini almaya çalıştığımızda yediklerimiz birkaç saat sonra protein olarak kana karışır. Bu durum spor sonrasında kaslarımızın gelişmesi için yeterli olan proteinin çok geç gelmesi demektir. Ancak Optimum Gold Standard Whey adlı suplement ürün ile proteini daha hızlı bir şekilde kana karıştırabiliriz. Optimun gold standart whey ürün içerisinde bir ölçekte 24gr. Whey protein bulunmaktadır. Her porsiyonda bulunan bu kadar yüksek protein hızlı bir şekilde kana karışmaktadır. Böylelikle kaslarımız ihtiyaç duyduğu proteine hemen kavuşarak gelişimini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Optimum Gold Standard Whey oldukça ünlü ve kaliteli bir üründür. Hızlı kana karışması ve oldukça yüksek proteine sahip olmasını yanı sıra peynir altı suyu proteini olması da sporcuların her zaman tercih sebebi olması için yeterli olmaktadır.

Sporcuların bilmesi gereken bir durum ise amino asitlerdir. Amino asit kaslarımız için olmazsa olmazlardandır. Kas inşasını gerçekleştirirken amino asit alınıma ne kadar dikkat edilirse kas inşası o kadar hızlı ve sağlam olur. Vücudumuzda toplamda 23 adet amino asit bulunmaktadır. Çeşitli olmasının nedeni karbon sayılarının farklı olmasıdır. İsoleucine, leucine, tryptophan, lysine, valine, thronine temel amino asitlerdir. Bunları vücut kendisi üretememektedir. Bu nedenle de sporcuların amino asitlere vermesi gereken özen artmalıdır. Vücut üretemediği için düzenli olarak almamız gerekir. Aynı protein tozunda olduğu gibi sporcular bunu da harici olarak almaktadır. Çeşitli formlarda üretilerek sporcuların kullanması sağlanmaktadır. Amino asit performansı açısından sporcular için ilk sırada yer alan bir suplement ürünüdür. Dogru amino asit markası seçimi kas oluşumunda en önemli etmenler arasında yerini alır

Ağırlıklar kaldırıyorsunuz, beslenmenize dikkat ediyorsunuz, iyi dileniyorsunuz ve kaslarınızın harika bir görünüme kavuşmasını hak ediyorsunuz. Ne kadar ağırlık kaldırsanız ve kaslarınızın şişirseniz de televizyondaki mankenler gibi veya ünlü oyuncular gibi olamıyorsanız bunun nedeni yağlarınız olabilir. yağlarınız kas hatlarının tam olarak belirgin görünmesini engeller. Universal Animal Cuts bu konuda sizlere yarcımdı olacak üründür. Yağ yakmanız ve kilonuzu dengelemeniz için kullanacağınız bu hapı günde 1 kere aç karnına sabahları almanız gerekir. aynı zamanda sizlere enerji vererek antrenmanlarınızın daha keyifli ve eğlenceli olmasını sağlar. Termojenik özel formülü ile yağ yakmanızın yanı sıra antrenmanlar sonrasında fazla suyun atılması, iştah seviyesinin dengelenmesinin yanı sıra eneri de sağlamaktadır. Belirli bir seviyeye gelmiş olan sporcular için oldukça gerekli olan bu ürün sayesinde yağ yakımı için bütün ihtiyacını karşılanacaktır. Universal Animal Cuts 28 aktif bileşenin bir araya gelmesi ile meydana gelmektedir. Ortalama olarak gün içerisinde 7500mg ile 8500mg arasında yağ yakımını sağlayan bir etkiye sahiptir. Ürününün içerisinde tap 3 haftaya yetecek hap bulunmaktadır. 3 hafta sonrasında ürünü en az 1 hafta kullanmamanız ve dinlenmeniz önerilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ