Liposuction İle Yağlara Veda Kaslara Merhaba

Liposuction İle Yağlara Veda Kaslara Merhaba

Liposuction vücuda şekil verme ve vermekte zorlandığınız inatçı yağları almak ile görevlidir. Bu uygulama ile yağlar vücutta parçalanır ve sonrasında çekilerek alınır. Bu işlem oldukça dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi halde dalgalanmalar ve toplanmalar meydana gelebilir. Liposuction Doktor Leyla Arvas ile artık daha güvenilir çünkü son sistem teknolojiler sizlere sunuluyor. Liposuction hem erkeklerde meme büyümesinde de etkili hem de istenmeyen fazlalıklar için de etkili. Bu yöntem elbette bir zayıflama tekniği değildir. Bu teknik ile istediğiniz kadar değil, sadece son kalan yağlarınızı aldırabilirsiniz. Bu da kişiye göre değişiyor olsa da genellikle 4 ile 7 kilo arası bir yağdan oluşuyor.

Liposuction hangi bölgeler için tercih edilir?

Liposuction genel olarak rahatsız olduğunuz ve fazlalıkların alınmasını istediğiniz her bölge için uygulatabilirsiniz ve çok basen ve göbek çevresinde tercih edilirken erkeklerde ise göğüs için de oldukça sık tercih edilmektedir. Jinekomasti olarak adlandırılan erkeklerde meme büyümesi için bu teknik uygulaması yapılabilir ve meme tekrar eski erkek formuna ulaşabilir. Hormon bozuklukları ya da kilo alımlarında ortaya çıkan bu durum artık Jinekomasti tedavisi ise son buluyor olacak. Doktor Leyla Arvas ile Jinekomasti hakkında çekinmeden konuşabilir ve muayene olabilirsiniz. İlerleyen vakalar için dahi mutlaka başarılı bir tedavi uygulanıyor olacaktır.

En hızlı şekilde karın kası nasıl yapılır?

Ben var olan sorunlarım için değil, vücudum için çok daha iyisini istiyorum diyorsanız o halde en hızlı karın kası yapmak için Vaser Hi Def teknolojisini tercih edebilirsiniz. Bu uygulamada da karın ası kısmında yer alan fazlalık yağlar alınır ve kasların ortaya çıkması sağlanılır. En hızlı karın kası yaptırdıktan sonra bunu korumakta sizin elinizde. Kilo almamaya dikkat ettikçe herhangi bir sorun olmayacaktır hemen meraklanmayın birkaç kilo almanın bir zararı elbette olmayacak ve karın kaslarınız hemen kaybolmayacaktır. Genel olarak 8 kilo aldıktan sonra o harika kaslarınız artık yağların içinde yok olmaya başlıyor olacaktır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.