Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Ekranların en fazla takip edilen diziler arasında yer alan ve yapmış olduğu sezon finaliyle herkesin ilgisini çekmeyi başaran ne zaman başlayacağı merak ediliyor. ikinci sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezonda neler olacak?

Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan her pazartesi günü ekranlara kilitlemeyi başaran Çukur dizisinde öyle bir sezon finali yaşanmıştı ki herkesin dilin düşmüştü.  Yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu herkes tarafından merak ediliyor. Sezon finalinde Celasun ve Akşın evlenirken düğün basılmış tüm aile silahlı adamlar tarafından vurulmuştu. Bunun dışında Emmi ve Paşa çocukluk arkadaşları ve bu zamanlara kadar beraber gelmiş oldukları İdris’e yeni taşınmış oldukları yerde bir kahve mekanı bulmuş, onu gösteriyordu. O esnada da yine Çukur’u ele geçirmek isteyen silahlı adamlar basmış ve sonrasında çatışma meydana gelmişti.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Selim bileklerini kesti ölüp ölmeyeceği yeni sezonda belli olacak. Vartolu Sadettin, Sadiş ve Medet’i yanına alarak Tokat Erbaa’ya yerleşmişti. 3 ay geçtikten sonra Sadiş kaçırıldı, çatışma sırasında da Medet öldü. Bununla beraber diğer ölenler arasında Emrah ve Nazım’ın ölmesi izleyici kitlesini üzmüştü. Emrah’ın hastaneden kaçırdığı Sena ise her yerde aranıyor. Yeni sezon neler getirecek hep birlikte göreceğiz.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yamaç bu yaşananlar sonrasında Çukur’u ele geçirmek isteyenlere karşılık olarak Vartolu Sadettin’le barış imzalayıp bunlara karşı savaş açacak. Sena’yı kaçıran Emrah Nazım’ın hain planı sonrasında ölmüş ve Yamaç Sena’yı bulmak için tüm yollara başvuracak. Aileden birkaç kişi ölebilir. Düğün sonrası basılan evden ise kimlerin öleceği yeni sezonda belli olacak.

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezonda Neler Olacak?

 Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezon için geri sayım başladı. Çukur yeni sezon Eylül ayı itibariyle izleyicisiyle buluşacak. Net bir açıklama yapılmadı ancak Eylül’ün 17’sinde başlayacağı tahmin ediliyor.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsmail dedi ki:

    Bu diziyi sevyoruz insallah bitirmezler

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.