Yüz Gençleştirme ile Kırışıklıklara Son

Yüz Gençleştirme ile Kırışıklıklara Son

Yüz Gençleştirme ve özellikle de son dönemlerin en çok tercih edilen yöntemlerinden olan ameliyatsız yüz germe ve asma yöntemlerinden biri olan örümcek ağı estetiği sayesinde, sarkmış ve elastikiyet kaybı olan bölgelerinizde, düzelme sağlayan bu uygulama, özellikle son dönemlerde oldukça popüler bir hal almıştır. Bu uygulama genellikle belirli bir yaş sonrasında, zamanla elastikiyet kaybına uygulamış olan dokuların, sarkmaların ve derin çizgilere sahip olmayan ama oldukça ince kırışıklıklara sahip olan kişiler için son derece uygundur. Yüz gençleştirme işlemleri tabi ki sadece örümcek ağı estetiği dışında daha birçok uygulama sayesinde de gerçekleştirilebilmektedir. Ancak bizler bu yazımızda sizlere daha detaylı bir biçimde örümcek ağı estetiği yani bir diğer ismi ile Ultra V Lift yönteminden bahsedeceğiz.

Ameliyatsız Yüz Germe uygulamaları arasında ilk tercih edilen yöntemlerden olmayı başaran bu mucizevi yöntem, genellikle 35 ile 60 yaş arasındaki kişilerin tercih ettiği bir yöntemdir. Örümcek ağı estetiği, kılçıklı ve oldukça kalın iplerin kanüller yardımı ile cildin sarkmış ve toparlanması gereken bölgelerine yerleştirilerek askıya alınması işlemi olarak bilinmektedir. Ameliyatsız yüz germe uygulamaları arasında en uzun süre kalıcılığı olan bu uygulama yaklaşık 2 yıl kadar kişilerde kalıcılık göstermektedir. Üstelik hastalar işlem sonrasında günlük yaşamlarına kolaylıkla dönebilmektedir.

tedavisinde ise örümcek ağı estetiği pek uygun bir uygulama değildir. Biraz önce de söz ettiğimiz gibi sarkmaların e ağır elastikiyet kayıplarının giderilmesinde uygun olan bu yöntem, kırışıklık tedavisi için uygun değildir. Kırışıklıkların giderilmesinde tercih edilebilecek birbirinden farkı birçok uygulama bulunmaktadır. Bunların en başında ise botoks ve dolgu uygulamaları gelmektedir. Hylüronik asit içeren dolgu maddeleri sayesinde ciltte meydana gelmiş olan tüm kırışıklıklar kolaylıkla yok edilebilir ve çok daha canlı ve genç bir cilde kavuşulabilmektedir. Dolgu uygulamaları oldukça kısa sürelerde, hatta bir öğle yemeği arasında bile kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Bu nedenle de herkes tarafından sıklıkla tercih edilir. Dolgu uygulamalarından yararlanmak için ise herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.