Kırmızı Rujla Gelen Güzellik

Kırmızı Rujla Gelen Güzellik

Rujla Gelen GüzellikMakyaj yapmak güzelliğinizi ön plana çıkarmak için tercih edebileceğiniz ilk adımlardan biri. Genellikle bakımlı kadınların simgesi olarak bilinen hem çarpıcı hem de iddialı bir görünümün ardındaki engelleri ortadan kaldırmaya yetiyor. Özellikle gece makyajında tüm dikkatleri üzerinize çeken bu modelinin günümüzde pek çok farklı tonu da yer alıyor.

Ağırlıklı olarak beyaz tenli kadınları daha çekici kılan kırmızı ruj kombinleri ile abiye elbiseler tercih ediliyor. Kırmızı ve siyahın can alıcı uyumundan faydalanmak isteyen pek çok kadının gardırobunda topuklu ayakkabılar da yer alıyor. Bilindiği üzere kırmızının baskın bir renk olması sabah ve öğle makyajı için fazla dikkat çekici bir izlenim oluşturmakta. Bu nedenle gecenin karanlığında özel bir davetin kadını haline gelebilmeniz için rujunuzla yapacağınız kombini de iyi tonlardan seçmeniz gerekiyor. Örnek olarak kırmızı rujla siyah bir topuklu ayakkabı ve mini etek kombini günümüz 10 kadınından 5’inin seçimi haline gelmekte. Vitrinlerde sayısız örneğini bulabileceğiniz bu renk kombinlerle gecenin kadını olabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Kırmızı ruj seçiminde ton farklılıkları genellikle ten renginizin açıklığı ve koyuluğu doğru orantılı.

 

Esmer Tenli Bayanlar için Kırmızı Ruj Kullanımı

Esmer tenli kadınlarda kırmızı ruj yerine daha çok bordoya kaçan tonlar tercih edilebilir. Bu ton hem istenilen güzelliği yaratmakta hem de yüz çevresini daha belirgin bir hale getirmekte. Beyazın saflığını ön plana çıkaran spor-şık abiyeler de özel bir günde rahatlıkla tercih edilebilecek tasarımlardan bir tanesi olarak biliniyor. Vitrinlerinde kırmızı ruj kombinleri kadar bu kombinlerle uyumlu modellere de yer veren akıllı kadınların kıyafetleri arasında parlayan bir trend haline gelen uzun abiyeler içerisinde bu sezon abartılı detaylar dikkat çekiyor. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kırmızının baskınlığı ile fazla bir görünüm yaratmanızı sağlayarak istenilen etkiden uzak düşmenizi mümkün kılacak elbise seçimlerinde bulunmamanız olacaktır. Püsküller ve pullar, elbisenin etek kesimlerinde yer alması gereken detaylar olarak dikkat çekmeli, tarzınızla aşırıya kaçmamaya özen göstermeli ve öncelikle şık olmayı unutmamalısınız. Kırmızının canlılığı sizi uzun süre unutulmayacak bir kadın haline getirecektir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.