Kadınların En Çok Yaptığı Hatalar

Kadınların En Çok Yaptığı Hatalar

Kadınlarımız genel olarak bir çok şeyi doğru bildiklerini sanıyorlar ama bir çok şeyin uygulanmasında bazen yanlış şeyler yapabiliyorlar yani bu olay aslında sadece kadınlara özgü değil aynı zamanda erkekler içinde geçerli. Makyaj konusunda veya giyim konusunda her insan zaman zaman küçüklü büyüklü hatalar yapıyor ve bu hatalar sizin görünüşünüz olsun, sağlığınız olsun veya cilt güzelliğiniz olsun oldukça fazla derece de etkiliyor. Ama unutmayın, yaptığınız her hata yararlı olarak değil zararlı olarak sizlerin vücut güzelliğini önemli derece de etkiliyor. Sizlere bu konuda önemli bilgiler paylaşacağız ve doğru bildiğiniz yanlışları size anlatmaya çalışacağız. İşte sizlere özel olarak hazırlanan yazı: ”Kadınların en çok yaptığı hatalar”.

Yukarıda da dediğimiz gibi bu olay sadece kadınlara özgü bir olay değil zaman zaman erkeklerde bu konuda fazlasıyla hata yapabiliyorlar ve erkeklerin en çok yaptığı hatalar arasında; ”Saç kesimi ve giyim konusu” yer alıyor fakat şimdi bizlerin ana hedefi erkeklerin yaptığı hatalar değil kadınların yaptığı hatalar ve sizlere bunların açıklamasını detaylı bir şekilde yapacağız. Eğer bir sevgiliniz veya eşiniz varsa sizlere söyleyeceğimiz bazı şeyleri dikkat alırsanız kendinizi daha güzel ve daha alımlı bir bayan haline getirebilirsiniz, böylelikle eşiniz ile birlikte daha iyi iletişim kurabilir ve daha iyi bir ilişkiye neden olabilirsiniz. İşte sizler için o listemiz ve önerilerimiz…

  • Büyüteçli aynalar : Bir kadının olmazsa olmazıdır yani büyüteçli aynalar sayesinde yüzündeki tüm izleri, lekeleri görüyor ve bunlara göre büyüteçli aynalar sayesinde makyaj yapıyorlar fakat büyüteçli aynaları kullanmanız sizin açınızdan çok zararlı yani büyüteçli aynalar sizin yüzünüzde ki herşeyi gösterdiğinden dolayı fazla derece de makyaj yapmanıza neden oluyor.
  • Tırnak yemek : Aslında bu bir hastalık olabilir. Daha çok bu alışkanlığa sahip olan insanlar; ”Sinirli ve stresli” insanlar oluyor. Bu alışkanlığınızı terkederek daha güzel bir ellere sahip olabilirsiniz.
  • Ellerimiz : Ellerimiz bizim hayatımızı derinden etkileyen vücut bölgemiz. Ellerimizi gün içerisinde sürekli kullanıyoruz ve ellerimiz sürekli pislenmek zorunda kalıyor. Haliyle bazen yıkamak durumunda olmuyoruz ve ellerimizi istemeden de olsa yüzümüzü sürmek zorunda kalıyoruz fakat elinizi o bakterili halde yüzünüze sürerken cildinizin nelere maruz kaldığından haberiniz var mı? En güzel örneği olarak; ”Yüzünüz bu alışkanlığınız nedeniyle egzama oluşmasına neden olabilir.”

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.