Hızlı Saç Uzatmanın Yolları

Hızlı Saç Uzatmanın YollarıUzun saçlar pek çok kadında feminen bir görünümün sinyallerini verirken kimi zaman kuaförde istenmeyen sonuçlar sonucu olarak kısa saçın olumsuz etkileri haline gelebiliyor. Genellikle yüz hatlarına oturan bir tarz yakalamak isteyen kadınlar sezonun trend modellerini tercih ederken uzun saçın kadınsılığı göze çarpıyor. Günümüzde saçlarını kısa sürede uzatmak isteyen kadınlar için hızlı saç uzatmanın yolları başlığı altında toplayabileceğimiz pek çok madde yer alıyor. Bu maddeler hem doğal kürlerden oluşmakta olup hem de kısa sürede hazırlanabilmesi sayesinde günümüz trendleri arasında göze çarpıyor. İşte bu maddelerde bazıları;

ile Uzun Saçlar

Jojoba yağı içeriğinde özleri ile kısa sürede saçlarınızın istediğiniz uzunluğa ulaşmasına imkan tanırken formüle katacağınız lavanta ve biberiye ile bu sürece minimum uzunluğa indirebilmektesiniz. Yapmanız gereken tek şey ortalama ikişer damla ölçeğindeki karışıma kekik yağının tazeliğini ve sedir ağacının doğal bileşenlerini katmanız. Ilık ateşte hazırlanan bu iksir ile saçlarınızı ideal uzunluğa ulaştırabilirsiniz. Bu formül aynı zamanda saçlarınıza parlak bir görünüm kazandıracaktır.

Saçlarınızda Yumurta Akı ile Gelen Doğallık

Parlaklığı kadar doğallığı ile de dikkat çeken saçlara sahip olmak ister misiniz? Öyleyse yumurta akını streç bir film yardımı ile saçlarınıza sürün. Ortalama bir veya iki saatlik bir bekleme sürecinin ardından hem görüntüsü ile dikkat çekici hem de kısa sürede uzayan saçlar elde etmeniz mümkün hale geleektir. Formülü haftanın belirli aralıklarında saçlarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Metabolizmanızı Su ile Hızlandırın

Su tüketimi hem metobolizmayı hızlandırır hem de saçlarınızın uzaması için gerekli koşulları size sunan doğal bir ihtiyaçtır. Özellikle kış aylarında su tüketimini maksimume çıkarak hızlı saç uzatmanın yolları içerisinde elde edeceğiniz verimi arttırabilir, görünümüyle dikkat çeken kadınlardan biri haline gelebilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.