Dr. Murad Daily CleansingFoam

Dr. Murad Daily CleansingFoam

Dr. Murad Daily CleansingFoam

Tüm cilt tipleri için uygun olan ve enerji veren nar özlü bir temizleme köpüğü olan Dr. Murad Daily CleansingFoam sayesinde çok etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. 150 ML olarak satışa sunulan bu ürün bir Dr. Murad ürünüdür. Cildi temizleme, enerji verme ve yeniden canlandırma etkisi gösteren ürün sayesinde tüm ciltler için kullanım yapabilirsiniz.

Dr. Murad Daily CleansingFoam çok etkili bir jel uygulamasıdır. Ultra temizlik sağlayan bu jel çift etkili köpük formülü ile cildi temizlemektedir. Bu görevi görürken aynı zamanda tonik işlevi de yaratmaktadır. Canlandırıcı bir karışım içerdiği için cildi canlandırmakta ve nar antioksidanları sayesinde cildinizi etkili bir şekilde korumaktadır. Kullanımdan sonra tek uygulamada mat ve solgun cildinizi temizler ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlar. Dr. Murad Daily CleansingFoam ürünü ışıldayan bir cilt görünümü oluşturduğu için tercih edilmektedir. Ürün ayrıca tüm dermatolojik testlerden başarıyla geçerek tüketime hazır hale getirilmiştir. Canlı ve güzel bir görünüm sağlar ve cildin solgun görünümünü uzaklaştırır. Bu sayede de cildiniz yeteri kadar ışıldar ve canlılığını korur. Ürünün bileşiminde bulunan Artemia sayesinde ciltteki ATP oranı artırılır ve canlı bir görünüm sağlar. Yine içeriğinde bulunan Witch Hazel sayesinde de koruyucu bir etki gösterir. Bununla birlikte cildi kurutmadan sıkılaştırıcı bir özelliğe sahiptir. Dr. Murad Daily CleansingFoam ürününün içeriğinin yeterince zengin olması dolayısıyla hızlı ve kaliteli bir cilt bakımı sağlayabilirsiniz.

Uygulama şekli:İlk olarak cildinizi su ile ıslatmanız gerekiyor. Boyun ve yüz bölgesine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulamanız yeterlidir. Uygulama sonrasında ılık su ile yıkayarak bölgeyi kurulayınız. Ürünün devamında ise EnergizingPomegranateTreatment uygulamanız da Dr. Murad tarafından tavsiye edilmektedir. Dr. Murad ürünleri arasında oldukça tavsiye edilen Dr. Murad Daily CleansingFoam sayesinde cildinizi temizleyebilir ve enerji verebilirsiniz. Bu durumlar cildinizde yaşanırken cildin yeniden canlanması da hızlanacak ve etkili formülü sayesinde jel kullanımına devam edebilirsiniz. Canlı ve güzel bir görünüm için kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Sipariş için : http://www.dermoeczanem.com/dr-murad-energizing-pomegranate-cleanser-150-ml

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ