Dolgun Rimel Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Dolgun Rimel Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Dolgun Rimel Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Makyaj bayanların olmazsa olmazıdır. Bu yüzden makyajı gösteren asıl gözlerdir. Bu yüzden bizde makalemizde detaylıca bu konuya yer vermek istedik.

Rimel seçimi kirpiklerin yapısına göre olmalıdır. Düz kirpikleri leylak sitesinden bilgi alabilirsiniz daha uzun ve yoğun göstermek için spriral fırçalar ve klasik rimel fırçaları tercih etmelisiniz. Kirpikleriniz kısa ise şayet
kısa kirpikleri göstermek için kıvrık fırçalı rimeller kullanılmalısınız. Doğru kirpik seçimi ve uygulanması kirpiklerinizin daha etkili gözükmesini sağlıyacaktır.
Düz kirpikleri olan bayanlar klasik fırçalı rimelleri kullanmalıdır. Klasik fırçalı rimeller arasında makyaj en etkili markalardan birisi olan loreal paris mega size önerebiliriz. Kısa kirpikler için kullanılacak olan rimeller
kıvrık fırçalı olmalıdır. Böyleyece hem uzun hem de daha dolgun kirpiklere ulaşmak mümkündür. Bunda ise seçiminiz max factor olmalıdır.

Rimel Sürmek Teknikleri

Rimeli kirpik diplerinden başlayın kafanızı arkaya doğru hafif eğin ve tam karşıya bakın. Rimeli kirpik diplerinden uçlara doğru sağa sola haraket ettirerek sürmelisiniz. Bayanlar makyaj yaparken olmazsa olmazları arasında yer alır. Özellikle de besleyici etkisi olan kaliteli markalardan birisi rimelleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Birde rimelin suya dayanıklı özellikle olmasını dikkat ediniz.

Kaynak: kozmetik ürünleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ