Dermoskin Celeritt SPF 25 Tanıtımı ve Kullanıcı Yorumları

Dermoskin Celeritt SPF 25 Tanıtımı ve Kullanıcı Yorumları

SPF 25

Güzel görünmek hiç şüphesiz herkes için çok önemlidir. Özellikle de söz konusu olan kadınlar ise… bakımlı her kadın da güzel, aynı zamanda doğal görünmek için öncelikle temiz bir cilde sahip olması gerektiğini iyi bilir. Zira, uygulanan makyaj temiz ve parlak bir ciltte çok daha doğal ve bakımlı durur. Ayrıca temiz bir cilt sadece estetik açısından değil sağlığımız içinde çok önemlidir. Yaşımız ilerledikçe yüzde kırışıklıklar ve haliyle bir takım deformasyonlar oluşur. Güneşin zararlı UV ışınlarından zarar görür, yaşımız genç olsa da daha yorgun ve bitkin görünmemizi sağlar. Bunun içindir ki bugün dünya üzerinde bir çok kadın cilt lekelerini gidermek, cildini temizlemek, ölü hücrelerden arındırmak ve de zarar görmesini engellemek için kozmetik ürünlerine müthiş paralar harcamaktadır. Bazen de internet ortamında cilt bakımı, cilt lekeleri nasıl giderilir, yüz bakımı nasıl yapılır vs.. şeklinde aramalar yapıp kendince çareler ararken kozmetik sektörünün önde gelen isimleri de bir yandan yeni yeni markalar ile farklı cilt bakım ürünleri, leke kremleri, bakım kremleri, yüz bakım ürünleri vs. üretip piyasaya sunmaktadırlar. Bizde sizlere bu yazımız ile cilt bakım ürünlerinden hakkında biraz bilgi vermek istedik.

Neden Dermoskin Celeritt SPF 25

● Güneşin Ultra Viole ışınlarından zarar görmüş Ciltteki, melanin üretimini durdurarak güneş lekelerinin oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

● Çil, yaşlılık ve hamilelik lekelerinin oluşmasını engelleyerek var olan lekeleri gidermeye yardımcı olur.

● İçerdiği su teresi ekstresi ile C Vitamini sayesinde cilt üzerinde renk açıcı ve beyazlaştırıcı etkisi bulunmaktadır.

● İçerdiği C ve E vitaminleri ile cildin sıkılaşmasını sağlayarak cildin genel yapısını da değiştirip daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur.

● Cildi nemlendirerek kurumasını dolayısıyla akne ve sivilce oluşumunu engellemeye veya onarmaya yardımcı olur.

Dermoskın Celeritt SPF 25 sadece kozmetik sektöründe bir cilt ve yüz bakım ürünü değil aynı zamanda cilt doktorlarının da lekeli ciltler için hastalarına tavsiye ettiği ciltte leke giderici nitelikte bir üründür. Çeşitli faktörlerde (25,50 vs) piyasaya sürülmüştür.

Dermoskin Celeritt SPF 25’in Kullanımı

Dermoskin Celeritt SPF 25, sabahları temizlenmiş yüz, boyun yada ilgili cilt bölgesine dairesel hareketlerle uygulanıp cilde iyice yedirilmelidir. Böylece 3-4 haftalık bir uygulama sonrasında etkisini çok belirgin şekilde gösterecektir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.