Dermatologların Önerisi Neutrogena

Dermatologların Önerisi Neutrogena

 

Dermokozmetik alanında önemli çalışmalar yapmış ve başarılara imza atmış olan ABD menşeili firma Neutrogena’nın ürünleri Kozmela farkı ile kullanıcılarla buluşuyor. Çeşitli cilt tiplerinde karşılaşılacak bir çok problem, Neutrogena ürünleri ile kolayca çözülüyor.

 

Dermotologların Önerdiği Marka

Cildin, koruman gereken en kıymetli hazinen. Gün geçtikçe ne yazık ki çevre kirliliği, stres, yorgunluk ve zararlı güneş ışınları gibi olumsuz faktörlere maruz kalan cilt, yıpranıyor ve zarar görüyor. Cilt üzerinde yaşanacak nem kaybı, leke, kızarıklık ve hassasiyet gibi problemler ise dermatologların önerdiği ürünler sayesinde kolaylıkla çözülebiliyor.

Günümüzde güvenilir kozmetik ürünleri bulmak ve uzun yıllar bu ürünleri kullanmak oldukça zor. Neutrogena ise uzun yıllar boyunca yaptığı klinik çalışmalar sonucu dermatologların güvenini kazanan, köklü bir marka haline geldi. Cilt problemleri ile başa çıkmak ve güvenilir kozmetiği hayatımıza sokmak için pek çok dermatolog da Neutrogena ürünlerini öneriyor. 1954 yılından bu yana en temel cilt problemlerine çözümler üretmek üzerine çalışmalar yapan Neutrogena, ürünlerinin cilt üzerindeki olumlu etkileri ise klinik olarak kanıtlamaktadır.

 

Sağlıklı Bir Cilt için Tepeden Tırnağa Bakım

Sağlıklı bir cilt için hangi ürünlerin kullanılacağı, ne zaman ve nasıl uygulanacağı oldukça önemli. Neutrogena, doğru bir cilt bakımı için vücudun her bölgesinin ayrı bir bakıma ihtiyaç duyduğu bilinci ile çalışmalarını sürdürüyor. Tepeden tırnağa, vücudun farklı özellikler gösteren farklı bölgeleri için özel formüller ve ürünler geliştiriliyor.

Karma, yağlı, normal, kuru ve hassas ciltler için ayrı ayrı çözümler üreten Neutrogena; temizleme, nemlendirme ve yenileme konularında uzman dermatologlar tarafından geliştirilen ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Nem kaybı yaşayan ciltler için özel olarak geliştirilen Hydro Boost serisi , özel geliştirilen formül sayesinde nemi cilde depolar ve gün boyu ihtiyaç duyduğu anda cildinize nemi geri kazandırır. Yüzünüzde başlayan Neutrogena etkisi tüm vücudunuzu sararak tepeden tırnağa bir bakım sağlar.

 

Neutrogena ile Derinlemesine Temizlik

Neutrogena Deep Clean serisi ile cilt derinlemesine temizleniyor, yağ ve kirden tıkanmış olan gözenekler açılarak olası cilt problemlerinin oluşumu önlenmiş oluyor. Uzun yıllardır kullanıcıların beğenisini kazanmış olan Deep Clean serisi, cilt yüzeyini kuru ve pürüzlü halinden arındırarak gözenekleri derinlemesine temizliyor.

Neutrogena’nın problemli ciltler için geliştirilmiş olan serisi Visibly Clear ise sivilce ve siyah noktaları gözle görünür bir şekilde azaltmaya yardımcı oluyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış olan Visibly Clear serisi, yağlı ciltlerin sık sık karşılaşmış olduğu sivilce problemine etkili bir çözüm sunuyor.

Siz de güvenilir bir şekilde bakımınızı tamamlamak için Kozmela.com üzerinden Neutrogena ürünlerine ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.