CLİNİQUE

CLİNİQUE

CLİNİQUE

 

Yüzyıllardır kadınların ortak noktası. Güzellik!

Tüm kadınların isteği, doğal, kusursuz aynı zamanda çekici bir görünüme sahip olmaktır. Bu yüzden kadınlar için cilt bakım ürünleri vazgeçilmezler arasında yer alır. Tam da bu noktada Clinique, akla gelen cilt bakım markasıdır.

Clinique, kozmetikten cilt bakımına, parfümden güneş kremine kadar bütün ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Clinique, kişisel bakımına önem vermenin yanında kaliteyi arayan bayanların tercih ettiği kozmetik markasıdır. Clinique ürünleri doğal güzelliği ön planda tutmayı amaçlayan her cilt tipine uygun zengin ürün seçenekleriyle dikkat çekiyor.

 

1968 yılında dermatologlar tarafından kurulan ilk kozmetik markası olan Clinique’  in amacı her zaman tüm farklı cilt tiplerine uygun, yüksek kaliteli ürünler sunmaktır. Clinique, kişiye özel yaklaşımı ve son teknolojiyle üretilmiş ürünleri ile dünyanın lider cilt bakım markaları arasında yer alır.

Clinique, kişiye özgü ürün anlayışı ile “harika bir cilt yaratılabilir” felsefesini ilke edinmiş ve tamamen doğallığı ön planda tutmuştur. Clinique’ nin her cilt tipi sorununa çözüm bulan ürünleri mevcuttur. Clinique, oluşturduğu doğal görünümle cildin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Clinique, tüm yaş grubu bayanların isteklerini karşılamanın yanı sıra erkeklere de uygun ürünler sunmaktadır.

Markanın tüm cilt bakımı ve makyaj ürünleri dermatologlar tarafından onaylanmış, alerji testinden geçmiş ve %100 parfümsüzdür.

http://www.dermoeczanem.com/clinique

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ