Alman Firması LR Ürünleri Sağlık Dağıtıyor!

Alman Firması LR Ürünleri Sağlık Dağıtıyor!

LR Firması Hem Sağlık Veriyor, Hem de Para Kazandırıyor!

Almanya’dan Türkiye’ye özel ithal edilen LR Health & Beauty firmasının ürünleri Türkiye’de çok büyük ilgi görüyor. Özellikle cilt sağlığı adına çok pek çok iyileştirmeye yardımcı olan ürünlerinin başlıca iyileştirme özelliği olan etkin kullanılan doğal madde Aloe Vera bitkisi içerisinde yer alan jeldir. Bu özel iyileştirici jel ile birlikte Alman uzmanların özel karışımları sayesinde pek çok cilt rahatsızlığına iyi gelen ürünleri ile pek çok bilinen cilt rahatsızlıklarını iyileştirmeye odaklı ve hızlı bir şekilde ciltte hastalık yaşanan bölgenin iyileşmesine büyük yardımı olur. Bu rahatsızlıklar arasında başlıca sayacaklarımız; Egzama, Sedef, Cilt Lekeleri, Burkulmalar, Açık Yaralar, Güneş Lekeleri gibi pek çok sayamadığım cilt rahatsızlığına iyi gelmektedir. Ayrıca firmanın hangi ürünleri hangi rahatsızlıklara iyi geldiğini kısaca görmek için LR Ürün Kılavuzu uygulamasını yüklemenizi öneririz.

Diğer yandan bu firma doğrudan satış sistemi ile yoluna devam etmektedir. Henüz Türkiye’de 3 yıldır aktif olarak ürünleri satılmaktadır. Ürünleri alabilmeniz için ürünü size ancak bir LR iş ortağı satabilir yada siz de LR iş ortağı olarak kendi ürünlerinizi indirimli olarak LR shop sisteminden sipariş verebilirsiniz. Firmanın geçmişine baktığımızda 30 yıllık bir geçmişe sahip ve dev üretim tesisine sahip olup, ayrıca ürünleri piyasaya sürmeden önce pek çok testlerden geçtiğini de bilmenizi isteriz. Uzman profesörlerin uzun yıllardır üzerinde çalıştıkları Aloe Vera LR ile bütünleştiğini ve Aloe Vera denildiğinde insanların akıllarına LR firmasının geldiğini özellikle Türkiye’de görmekteyiz. Bu arada LR ürünleri fiyatları hakkında bilgi almak için LR Katalog bağlantımızı takip edebilir ve ürünleri, fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca LR iş ortağı olursanız eğer katalog fiyatları üzerinden %40 indirimli olarak alabiliyorsunuz.

LR İle Çalışabilirsiniz!

Sizler de LR iş ortağı olduktan sonra ayrıca bunu iş olarak yapabilir ve aylık çok güzel kazançlara sahip olabilirsiniz. Sizler de çevrenizdekilere LR firmasından ve ürünlerinden bahsederek dikkat çekebilir ve ilgilenen kişileri üye yaparak prim kazanırsınız ve ürün satışı yaparak ta ister prim kazanırsınız isterseniz de %40 kar ekleyerek direk kazanç sistemine dahil olursunuz. Ayrıca LR’ın belli bir puan sistemine eriştiğinizde ise sizi çok güzel ödüller bekliyor. Başta size LR firması puanlara ulaştığınızda sıfır km masrafsız bir şirket aracı size tahsis ediyor. Daha ne olabilir ki?

LR üyesi olmak ürün almak veya iş olarak yapmak istiyorsanız eğer bana aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Web Adresim: http://www.isortagiol.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ