Ahmet Marankinin Cilt Yenileyici Kürü

Ahmet Marankinin Cilt Yenileyici Kürü

Ahmet Marankinin Cilt Yenileyici Kürü

Özellikle cilt bayanlar için çok önemlidir. tarafından geliştirilmiş formüller sayesinde son derece ekonomik bir şekilde cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Ciltler ilerleyen yaşla birlikte yorgunluk belirtilerini gösterecektir. Yılların derin izleri belirginleştikçe sizde kendinizi zamana yenik düşmüş hissedeceksiniz. Oysa Ahmet Maranki nin harika formülleri sayesinde yıllara meydan okuyarak cildinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey biraz özen gösterip en önemli giysinizi gelecek gün ve yıllara hazırlamak olacaktır.

20 gr. gül suyu, 10 gr. kekik suyu, 20 gr. marankil, 5 gr. buğday yağı ve 5 gr. kayısı yağını karıştıralım. Cildimize parmak uçlarıyla sürelim ve maske haline getirelim. Bu şekilde 1 saat bekledikten sonra gül suyu temizleyelim. Bu maske cildinize çok yakışacaktır ve her cilt tipi için uygundur. Diğer bir formül ise 1 bardak kaynar suya, 5 gr. ıhlamur koyalım. 10 dakika bekletelim ve hazırladığımız suyla boynumuzu ve yüzümüzü yıkayalım. Son derece kolay olan bu karışım sayesinde cildinizin yenilenmiş olduğunuz hissedeceksiniz.

Doğa harikası olan bitkiler ve yağlar her yaş ve cilt tipine uygun olarak kullanılır. Yaşlanmadan, yoğun stres ve hava şartlarının maruz kaldığı narin derinize uygulayacağınız bu basit ama çok faydalı kürler sayesinde yenilenmiş hissedeceksiniz. Marul yapraklarının suyunu iyice sıkalım. Bu suyla yüzümüze masaj yapalım ve iyice yedirip bekleyelim. Cilt gözeneklerini açacak ve uzun süreli kullanımlarda yenilen yapılanmasını sağlayacaktır. Hiçbir şey için geç değildir ve kendinizi yenilemenin tam zamanıdır.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.