2016 Takı Modası Püsküllü ve Sallantılı Küpeler

2016 Takı Modası Püsküllü ve Sallantılı Küpeler

SALLANAN PÜSKÜLLER KULAĞINIZA ”KÜPE” OLACAK

En önemli aksesuarlardan biri olan küpeler de, yeni modeller ile karşımıza çıkmaya başladı. Yeni sezonda fazlasıyla gördüğümüz tek küpe takma modası, gösterişli takıların da yeniden moda olmasına kapı açıyor. Özellikle püsküllü ve gösterişli küpeler bu sezon sokak modasında karşımıza çıkacak olan takıların başında geliyor.

2016 Takı Modası Püsküllü ve Sallantılı Küpeler

 

Ancak takı kullanmak kadar, takının kombinlerinize uygun seçilmesi de önemli bir konudur. Takı seçiminizi yapacağınız zaman, sallantılı detayları olan küpeleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca yeni sezonun trendlerinden olan püsküllü küpeleri de açık saçlar ile kullanarak havalı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Tekli

2016 Takı Modası Püsküllü ve Sallantılı Küpeler

Tekli küpe modellerini ele aldığımızda, bu küpe modellerini mutlaka toplu saçlar ile kullanmanızı öneririz. Böylelikle hem boynunuz ortaya çıkacak, hem de sallantılı ve tekli küpenizin ihtişamı gözler önüne serilecektir. Ancak gösterişli bir küpe seçseniz dahi, genel bakışta abartılı bir görünüme bürünmekten kaçınmalısınız. Bu duruma uzun kolye kullanırken, bileklerinize birçok bileklik takmak gibi abartılı durumları örnek gösterebiliriz.

 

Kıyafet seçiminiz ile takı uyumunu ele aldığımızda ise, aksesuar seçimlerinin de kıyafet kadar özenli ve dikkatli olmasına önem vermek gerekmektedir. Çok şık bir kombini yanlış seçilen bir takı ile mahvedebilirsiniz. Tam aksine çok sade bir kombini ise, doğru seçilen takılar ile çok tarz bir hale getirebilirsiniz. Her iki durumda da dikkat etmeniz gereken konu, fazlalık olan objeleri kullanmaktan uzak durmak olacaktır.

 

2016 Takı Modası Püsküllü ve Sallantılı Küpeler

Gündüz, gece, sokak modası veya plaj modasında giysi kombinlerinizi devleştirecek olan takıları, mutlaka bir bütün oluşturacak parçalardan seçmeye gayret gösterin. Plajda giyeceğiniz bikinilerin üzerine rahatlıkla sallantılı küpeler kullanabilirken, boynu kapalı bir gece kıyafeti üzerinde sallantılı ve abartılı bir küpe kullanmak gerçekten yanlış bir seçim olacaktır. Buradan da anlayacağınız gibi, her kıyafete özgü bir takı seçimi yapmak gerekmektedir. Seçeceğiniz doğru takı modelleri ile, gündüz ya da gece farketmeksizin bir star etkisi yaratabilirsiniz. Ancak giysileriniz ile kesinlikle uyum sağlamayacak bir takı kullandığınızda, kombininiz için verdiğiniz emekte boşa gidecektir. Elbiseler kadar ufak detaylar gibi görünen takıların da, stil bir görüntü oluşturmakta yeri çok önemlidir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.