Merve Oflaz Nereli?

Merve Oflaz Nereli?

Nereli?

1988 yılında doğan güzel oyuncu İstanbul doğumlu olarak bilinmektedir. Türkiye’ de çekilen birçok dizide rol alan oyuncunun kariyeri ise çok erken zamanlara rastlamaktadır. sorusu ise sizin için araştırılmıştır.

Merve Oflaz Sanat Hayatı

Merve Oflaz ilk sanat hayatına ise Türkiye sahasında ün kazanan bir yarışmada başlamıştır.  sorusundan sonra devam ediyoruz. Survivor yarışmasını kazanarak kariyerine ilk adımı atmıştır. Ünlü oyuncu bu başarısı ile türkiye sahasında tanınmayı başarmıştır. İlk adım olarak Show TV ekranlarında bulunan ve milyonlarca insanı peşinden sürükleyen bir dizi olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde ilk olarak oyunculuğuna başlamıştır. Oyuncu bu dizide Ayşe Hatun ismiyle rol almıştır. Bunun yanı sıra Kalbim Dört mevsim isimli televizyon dizisinde de izleyici karşısına çıkmıştır, bu dizide de başrol oynayarak şaşırtmıştır. Aslı karakterini canlandıran bu oyuncu ise ana yarışması olan ve cumartesi akşamları düzenlenen Survivor yarışmasında önce çocuklar için bir sunuculuk yapmıştır. Burada bunun yanı sıra oyuncunun birçok reklam filminde de oynadığını görmek mümkün olacaktır. Son derece başarılı işler yapan oyuncunun 2 yıl kadar Molped reklam kampanyasında oynadığı bilinmektedir. Aynı zamanda kazandığı yarışma programının da bir sunucusu ve yorumcusu olması kendisine birçok şey kazandırmıştır. Oyuncunun Not Defteri isimli bir de gençlik dizisi bulunmaktadır. Burada ise İclal hoca karakterini canlandırmıştır. Ünlü oyuncunun oyunculuk kariyeri ise yine Star TV ekranlarında devam eden Güzel Köylü isimli dizisi ile Oya karakterini oynayarak devam etmiştir. Bunun yanı sıra oyuncunun konuk oyuncu olarak oynadığı bu karakterin devamında ise yeni işlerle karşımıza çıkmıştır. 22 Şubat 2015 tarihinde yapılan All Star Survivor yarışmasında ise devam eden ünlü oyuncunun bu yarışmada 7. Haftada elenmesi ile yarışmaya veda etmiştir.

Merve Oflaz Eğitim Hayatı

Merve Oflaz nereli sorusunu yanıtladıktan sonra sıra Eğitim hayatına gelmiştir. Kendisi 1988 yılında doğmuş biridir. Lise bittikten sonra ise yüzme ve tenis hocalığı yaparak yaşamını devam ettirmiştir. Marmara üniversitesi Spor akademisi bölümünü de kazanan oyuncu ise burada eğitimine devam etmektedir.

Merve Oflaz Eşi ve Çocukları

Merve Oflaz Henüz Evlenmemiştir.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz paylaşabilirsiniz Facebook Twitter Google+ Whatsapp
« Önceki yazı
Sonraki yazı »