Justin Bieber Nereli?

Justin Bieber Nereli?

Nerelidir?

Genç kızların sevgili ünlü şarkıcı Justin Bieber 1 Mart 1994 yılında Kanada Stanford Ontario’da doğdu, yani Justin Bieber nereli dendiği zaman verilecek cevap artık belli. O doğduğunda annesi henüz 17 yaşında çok genç bir bayandı. Anne ve babası hiç evlenmemişti ama aralarındaki bağ çocukları olduğu için hiç ilişkileri kesilmedi ve Justin Bieber babası ile her zaman görüştü. Annesi az bir ücretle çalıştığı işin geliri ile oğlunu büyüttü. Başarılı şarkıcı kendi kendine bateri, piyano, gitar ve trompet çalmayı öğrendi, müziğe karşı çok yetenekli olduğu daha çok küçük yaşlarından itibaren anlaşılmaya başlanmıştı. Yerel bir şarkı yarışmasında daha 13 yaşındayken 2007 yılının sonlarında 2. olmayı başardı.

?

Anne Malette oğlunun bu yarışmada göstermiş olduğu harika performansı herkesle paylaşmak için you tube koydu ve gerçekten de bu video izlenme rekorları kırdı ve genç şarkıcı birden sosyal medyada ün yapmaya başladı. Scooter Braun bir müzik adamıydı ve yeni yetenekler aramak için internette dolanırken yanlışlıkla Justin Biberın yüklenmiş olan videolarına tıkladı ve genç şarkıcıdan çok etkilendi. derken onun kimliği ile ilgili de sizlere bazı ip uçları vermeye ve kendisini daha yakından tanımanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Scooter Braun çok etkilendiği bu genci bulmak için okuduğu okulu tespit etti ve onun velisi olan annesi ile irtibata geçti.

Justin Bieber Dünya sanatçısı olma yolunda

İlk başta genç anne oğlunun şarkıcı olmasına çok sıcak bakmamıştı ve bazı korkuları vardı. Ama 13 yaşındaki oğlunun Braun tarafından Amerika Atlanta’ya götürülmesine izin verdi. Orada ünlü şarkıcı ve söz yazarı Usher’e Bieber şarkı söyledi ve çok beğendi. Aynı anda Justin Timberlaka de kendisini beğendi ve kontrat imzalamak istedi ama o tercihini Usher’dan yana kullandı. Kariyerine başlangıç yapabilmek için Justin Bieber annesi ile birlikte Atlanta’ya yerleşti ve menajerliğini de Scooter Braun yapmaya başladı. Justin Bieber nereli demek için kaleme aldığımız bu yazımızda ünlü şarkıcının nasıl yükselmeye başladığından da söz etmekteyiz.

 

 

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz paylaşabilirsiniz Facebook Twitter Google+ Whatsapp
« Önceki yazı
Sonraki yazı »