Esra Erol Nereli?

Esra Erol Nereli?

?

Televizyon dünyasına daha önce benzeri olmayan konsept ile gelerek o günden bu yana aynı formatta çok sayıda yayının yapılmasını ve izlenmesini sağlayan önemli bir isim olan nereli? sorusuna  yanıtını vermeden önce aile ve eğitim hayatına dair bazı özelliklerini sizlere aktarmaya çalışacağız.

?

1982 yılının Mayıs ayında İstanbul Eyüp’te dünyaya gelen güzel sunucu 5 kız kardeşten 3. sıradadır. Esra Erol’un babasının polislik yapmasından dolayı birçok ili gezmişlerdir. Ancak Esra Erol nereli? diye sorulacak olduğunda vereceğimiz cevap Sinop olacaktır. Lise yıllarında Kütahya’da olan ve eğitimini burada tamamlayan sunucumuz, üniversite olarak açıköğretimi tercih etmiştir. Açıköğretim fakültesinden mezuniyet belgesini aldıktan sonra ise Maltepe Üniversitesi’nde diksiyon derslerini almaya başlamıştır. Bu sırada aynı üniversitede Radyo ve Televizyon bölümünü de tamamlayarak üniversite eğitimini daha iyi bir düzeyde tamamlamıştır.

Esra Erol Nasıl Ünlü Olmuştur?

Çok sayıda kanalda sunuculuk deneyimi yaşayan Esra Erol’un ünlü bir isim haline gelmesi ise Flash tv sayesinde olmuştur. Bu kanalda yaptığı evlilik programıyla daha önce hiç denenmemiş bir formatı ekranlar karşısına getirmiş ve oldukça tutulan bir iş yapma başarısını göstermiştir.
Desti İzdivaç adını verdiği programında her yaştan insanı birbirleriyle ekranlar karşısında tanıştırarak evlenmelerine vesile olmuştur.
Aynı formatla bu kez Star TV’ye geçmiş ve farklı bir program ismiyle yine evlendirme konusunda sunuculuğa devam etmiştir.

Sergilediği sevecen tavırlar ve kendine has tarzıyla genç, yaşlı, kadın, erkek her kesimin ilgisini çekerek Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden birisi haline gelmiştir.

Şimdilerde 2015-2016 sezonunda, yine bir önceki yıl olduğu gibi ATV’de Esra Erol’da Evlen Benimle isimli programını sunmaya devam ettiğini söyleyebiliriz.

Esra Erol’un Eşi Kimdir?

Son olarak Esra Erol’un hayatıyla ilgili aktarabileceğimiz detaylar arasında özel hayatı bulunmaktadır. 2010 senesinde Ali Özbir ile ATV ekranlarında dünya evine giren Esra Erol’un bu evlilikten bir yıl sonra İdris Ali isminde bir oğlu, 2015 yılının sonlarında ise Ömer Erol isminde ikinci oğlu olmuştur.

Esra Erol nereli? sorusunun yanıtını verdikten sonra, sempatik sunucumuzun hayatıyla ilgili bilmenizde fayda gördüğümüz diğer detayları da siz değerli ziyaretçilerimiz için paylaştık.

Bir önceki makalemiz olan Guatr İçin Hangi Doktora Gidilir? isimli makalemizde guatr için hangi doktora gidilir ve guatra hangi bölüm bakar hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.