Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar

Diş ağrısı bütün insanların hayatında onlarca kez karşılaştığı dayanılmaz bir ağrı türüdür. Diş ağrısından kurtulmak isteyen kişiler antibiyotik ilaç arayışı içine girmektedirler. Biz bu araştırmamızda sizler için eczanelerde reçeteli veya reçetesiz satılan tüm diş ağrısı ilaçlarını araştırıp paylaşmak istedik. Sürekli olarak bu listeyi güncellemeye devam edeceğiz. Sizde bildiğiniz işe yarayan diş ağrısı için ilaçlar, antibiyotikler ve çeşitli ağrı kesiciler biliyorsanız yorum kısmından ekleme yaparak bilgilerinizi insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca diş ağrısını geçirmek için bildiğiniz yöntemler var ise bunlarıda paylaşırsanız mutlu oluruz.

Diş Ağrısı İçin ;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar Diş ağrılarında sıklıkla tercih edilen tablet formunda bulunan bir ilaçtır. Analjezik yani ağrı kesici özelliği sebebiyle sıklıkla kullanılmaktadır. Diş ağrılarının geçici süreliğine geçmesine yardımcı olmaktadır. Fakat doktorlar bu ilacın sürekli kullanımda sindirim sistemi problemlerine sebep olabileceğini belirtmektedirler. Genellikle dişlerinizi çektikten sonra ağrı yaşarsanız bu ilacı kullanabilirsiniz.

Apranax Hakkında Ek Güncelleme: 08.11.2014

Önemli uyarı; yaptığımız araştırmalar sonucu Apranax isimli ilacın naproksen sodyum alerjisi olan kişilerde ciddi yan etkilere sebep olduğu tespit edilmiştir. Özellikle diş ağrısı için ağrı kesici olarak bu ilaç kullanıldığı zaman bol suyla yutulması gerekmektedir. Alerjik rahatsızlıkları olan kişilerin listede belirttiğimiz diğer etki gücü daha düşük ilaçları kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

BESLEYİCİ 10 BESİN MADDESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ..

 

Antibiyotik Diş Ağrısında İşe Yarar Mi?

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar Amoklavin solunum yolu enfeksiyonlarında, ameliyat sonrasında ve çeşitli sebeplerle kullanılan çok güçlü bir antibiyotiktir. Bu antibiyotik diş ağrısı çeken kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Çünkü amoklavin diş ağrısı için 6-8 saatlik bir sakinleştirici ilaç etkisi göstermektedir.

Diş Apsesini Geçirir Mi?

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Bu ilaç diş apsesine bağlı olarak ortaya çıkan diş ağrıları için güçlü bir ağrı kesici antibiyotiktir. Dişinde şişme olan kişiler doktora gittikleri zaman ilk olarak bu ilaç verilmektedir. 5 gün içinde apsenin oluşturmuş olduğu şişliği ve bu süre içinde yaşanan ağrıları giderme özelliği bulunmaktadır. Ardından apse geçtikten sonra dişin tedavisi için gerekli işlemlere başlanır.

Rovamycine Diş Ağrısında Kullanımı;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Rovamycine de augmentin gibi genellikle diş apsesi ağrılarını ve apsenin kendisini geçirmek için uygulanan antibiyotik ilaçlardan biridir. Yoğun şekilde ağrı kesici özelliği bulunmaktadır.

Diş Ağrısını Keser Mi?

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
kullanmak vücudunuzda ciddi ve kalıcı hasarlara sebep olabilir. Bu sebeple antibiyotik yerine sizlerin novalgin kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü novalgin güçlü şekilde diş ağrısı için ağrı kesici özellik göstermektedir.

Tablet + Gargara + Sprey;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Birçok farklı formda bulunabilen bu ilaç başta diş ağrısı olmak üzere vücutta görülen birçok ağrının geçmesini sağlamaktadır. Gargara ve sprey şeklinde kullanıldığında ise özellikle diş ağrılarının geçmesini ve ağız yaralarının iyileşmesini sağlamaktadır.

Arveles 25 mg Diş Ağrısı Kesici;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Diş ağrılarının kesilmesi için tercih edilen güçlü ilaçlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca diş ağrısının dışında adet ağrıları, ameliyat ağrıları, kas ağrıları vb. çeşitli ağrılarda da etkin rol oynamaktadır.

Flurend Gargara ve Sprey;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Bu ilaç ağız içinde görülen yaraların iyileşmesini sağladığı gibi aynı zamanda diş minesinde zedelenmeden dolayı veya dişlerde çürümeden dolayı görülen ağrılarda giderici etki göstermektedir.

Parol 500 mg;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Özellikle kış aylarında bu ilaçla sıklıklı karşılaşırız. paresetamol içerikli genel ağrı kesici ilaçlardandır. Çünkü gribe karşı etkili, ateş düşürücü ve ağrı kesici özelliğe sahiptir. Diş ağrısı için uygun bir ağrı kesici olup, diş ağrısının yanında sırt ağrılarında, kas ağrılarında ve kış hastalıklarına bağlı olarak görülen birçok hastalığı karşı da etkilidir. hamilelerin kullanabildiği ilaçlardandır.

Bebeklerde Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Yukarıda saydığımız ilaçların hiçbiri bebeklerde görülen diş ağrıları için uygun değildir. Genellikle bebekler için 120 mg/5 ml şeklinde olan gripin şurup kullanabilirsiniz. Bu şurup bebeklerde diş ağrısıyla beraber birçok hafif ve orta şiddetli ağrıyı da kesmektedir. Ayrıca ateş giderici olarak da kullanılabilmektedir. Eğer bebeğinizde diş ağrısı olduğundan şüpheleniyor iseniz. Biran önce doktora gidip en uygun ilacı temin etmelisiniz. Bebeklerde hakkında daha fazla ayrıntılı araştırma yapamadığımız için şimdilik birşey söyleyemiyoruz.

Vermidon Şurubun Diş Ağrısına Faydası Var Mı?

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
160mg/5ml boyutunda bulunan bu şurup ağrı kesici ve ateş düşürücü özelliğe sahiptir. Bu sebeple kimi zamanlarda diş ağrısı için tercih edilebilmektedir. Genellikde diş ağrısında hap yerine şurup formu daha etkili olmaktadır.

Diş Ağrısını Keser Mi?

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar
Yıllardır bakkaldan alarak kullandığımız bu ilaç yoğun şekilde kan sıvılaştırıcı özelliğe sahiptir. Diş ağrılarının geçici süreliğine geçmesine yardımcı olmaktadır. Novalgin kadar etkili olmasa da diş ağrılarında güçlü yan etkileri olan ilaçları kullanmak istemeyen kişiler aspirin kullanmayı tercih edebilirler.

Ek İlaç Güncellemesi: 08.11.2014

Minoset Plus Ağrı Kesici;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar

Genellikle hafif ve orta şiddetli diş ağrılarının giderilmesinde etkili bir ilaçtır. Ayıca ateş düşürücü özelliği de bulunmaktadır. Fakat diş ağrısı için ağrı kesici ilaç ihtiyacı bulunan kişilerin bu ilacı 10 günden daha fazla kullanmamaları doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Ayrıca minoset plus alkol ile beraber atılmaması gereken bir ilaçtır. Diğer tüm ilaçlar gibi buda alkol ile beraber alındığında karaciğerde yıpranmalara sebep olabilmektedir.  bu ağrı kesici paresetamol içeriklidir ancak kafein içermesinden dolayı hamilelerin kullanması doktorlar tarafından tavsiye edilmemektedir.

Dolphin 500 mg Tablet;

Diş Ağrısı İçin Ağrı Kesici Antibiyotik İlaçlar

Analjezik yani ağrı kesici ilaç grubunda bulunmakta ve diş doktorları tarafından diş ağrılarının geçmesi için sıklıkla hasta reçetelerine yazılmaktadır. Bu ilaç diş ağrılarının dışında vücutta meydana gelen çeşitli nedenlere bağlı genel ağrıların geçmesinde, adet ağrılarında ve eklemlerde görülen ağrılarda kullanılmaktadır. Bu ilacın yazıldığı hastalara genellikle 1 hafta kullanmaları gerektiği tavsiye edilmektedir.

Güncelleme tarihi:12.11.2018

Bir önceki makalemiz olan Diş Ağrısı Nedenleri, Belirtileri ve Tedavisi isimli makalemizde diş ağrıları, diş ağrısı ve diş ağrısı belirtileri hakkında oldukça faydalı bilgiler verilmektedir.

Beğendiyseniz paylaşabilirsiniz Facebook Twitter Google+ Whatsapp

Yorumlar (65)

YORUM YAZ
 1. Avatar ore can 3 Şubat 2019, 20:49 diyorki:

  dişim iltihaplanıp 12 saatte şişti dişin iç tarafında (dilin yan tarafı altı nohut kadar) ağrı hissetmeye başladım önde üstüne baskı yapıp yanından iltihabın patlamasını denedim .olmadı.2 saat içinde dahada şişti ve dayanamadım . bir kurdanla cerrah gibi dişin yanından aşağı doğru apseye daldım ve $PATLADI$ SONRASINDA normal bir hayata geri dönüş yaptım ne güzel dünya ohh bee yaşamak lazım ağrısız. sizde cesaret varsa denemeyin bak dedim yolu. ilaçsîz yolcu işi teddavvi doktorlara tevvsiye olur

  • Avatar Emre 30 Mayıs 2019, 00:10 diyorki:

   Yinede yaptığınız tehlikeli iltihapın kana karışma riski olabilir bir doktora danışmak gerekli bende bazen dayanamıyorum kurcalıyorum yinede riskini öğrenmek gerekir diye düşünüyorum

 2. Avatar ersin 22 Ekim 2018, 08:33 diyorki:

  Kekik yagi deneyin, eczanelerde var, agriyan yere kulak temizleme copune damlattiginiz yagi surun cok uzun sure tutmayin, agriyan yer disinda farkli bir yere degdirmeyin, kullandim faydasini gordum.

 3. Avatar Mesut 7 Ocak 2018, 23:57 diyorki:

  Eczaneden karanfil yağı alın bir parça pamuğa bi kaç damla damlatın dişiniz üstüne koyun ağzınız biraz acıyacak ama çok kısa bi sürede ağrınızı keser o bölgeyide uyuşturur. Çok uzun sürmez ama ağrıyı sızıyı hemen keser doktora gidene kadar.

 4. Avatar Ercan 7 Ocak 2018, 02:14 diyorki:

  Apranax forte augmentin 1000mg ikilisinin üzerine yokturkazanamayacağı savaş yoktur gerisi hikaye (apranax tok ve bol suyla için yanetkisi olmaz)

 5. Avatar Tolga 24 Aralık 2017, 16:01 diyorki:

  Derli toplu ağrı kesicileri paylastığınız için teşekkürler, majezik gerçekten işe yaradı

 6. Avatar Mahir 8 Eylül 2017, 01:27 diyorki:

  Ağrı kesici olarak sitede yazılanların hepsini kullandım. Diş ağrısı olarak ismi hiç yazılmayan Dexday 50 mg. hiç kullanan olmamış.Ben tavsiye ediyorum. Tam 1 (bir) dakika içinde diş ağrısından eser kalmıyor. 2 yada 3 saat idare ediyor. en azından doktora gidene kadar. hapı 1 bardak suya atın 15-20 saniyede eriyor aynı sandoz gibi. Tadı da çok güzel. Dediğim gibi tam 1 dakikada ağrıyı kesiyor.

 7. Avatar hatıra 8 Ağustos 2017, 09:30 diyorki:

  merhaba antibiyotik kullanamıyorum dişimde felaket şişti üstelik kanal tedevili napcam yanağım şişti bi önerisi olan varmı arkadaşlar

 8. Avatar Ahmet kaan şimşek 1 Ocak 2017, 23:31 diyorki:

  Gerçekten harika bir site olmuş emeği geçen herkesin eline sağlık çok faydası oldu.

 9. Avatar Onur kaan 1 Ağustos 2016, 00:09 diyorki:

  Arkadaslar diş agrısından ölüyodum farklı cesitlerde agrı kesici aldım gecmedi ama edolar 500 mg agrı kesici var Onu kullandım 10 dk içerisinde geciyor
  Not = Aniden agrının gecmesi ni istiyorsanız Dişinol kullanın gecmiş olsun

 10. Avatar devrim 28 Nisan 2016, 11:29 diyorki:

  Çok problemli dişlerim var, diş etlerim çekildi sağlam dişlerin kökü açığa çıkmaya başladı, tedavim devam ediyor..geçen hafta diş taşı temizliği iyi yapılamadığı için azı dişim apselendi yanağım şişti ve zonkluyor..tekrar doktora gittim çekilmesine karar verdi ama açlık kan şekerim 200’ün üstünde olduğu için çekim yapılamadı..Ağrılar içinde kıvranıyorum bi akıl verseniz bana..kısa süreli de olsa ağrı geçsin istiyorum..( tedavim devam ediyor )

  • Avatar tolga 28 Temmuz 2016, 12:54 diyorki:

   degerli kardeşim yaşınız kac diş eti çekilmesinin en önemli faktörü vitamin eksikligidir d vitamini yani demir vitaminini alamıyorsun !

 11. Avatar Gokce 25 Nisan 2016, 21:00 diyorki:

  Sarmisak cigniyorum agrim azaliyor hafis yaniyor sonra geciyor ama cok etkili bir antibiyotik oldugu kesin

 12. Avatar Menderesin Sesi 24 Nisan 2016, 11:01 diyorki:

  benimde dişim şiş. araştırdım. önce doktor ağrı kesici iğne vurdurdu ve bana maksipor ve arveles yazmış. bende eve geldim .. iğnenin etkisi olmadı bile .. dayanamadım nöbetçi eczane buldum. ilaçları aldım. dişinol adında bir ilaç önermişlerdi. eczaneye sordum o ilaç yapılmıyor artık dedi. bende dedim ona benzer baska bişe ver bana.. anestol pomad %5 lidocain verdi. evet ağrı kesici ve antibiyotik işe yaramadı sanki çünkü sabah oldu dişim acayip şişmiş. bu arada gece uyumak için anestolü dişin içine dış ve iç kısmına sürdüm. iyi geliyor ağrı sızı kalmıyor.

 13. Avatar cihan 21 Mart 2016, 11:56 diyorki:

  ben ARMANAKS FORT kullandım ve agrıyı 15 dk sonra kesti ama hafif bir sızı kalıyo uyumakta zorluk cekiyodum bunun etkisiyle agrı gecince otomatik uyuyorum 🙂

 14. Avatar Metin 19 Mart 2016, 15:23 diyorki:

  VEMCAINE SPREY
  Ağrıyan dişinize bir kaç fıs sık bir dk sonra ağrı falan kalmıyor Şiddetle öneririm..
  Diş ağrınızın mutlak gerçekçi bir sebebi vardır ve tedavisi için mutlaka doktora gitmelisiniz..Bu sprey doktora gidinceye kadar dayanılmaz ağrınızı kesmek için birebir..Ben defalarca kullandım hala daha kullanıyorum..
  Uyarı:
  Sakın yutmayın ağzınızda 1 dk bekletin sonra tükürün ve ağzınızı çalkalayın.

 15. Avatar Kerim VATANSEVER 16 Şubat 2016, 18:35 diyorki:

  Benimde dişimde apse vardı. Bu nedenle agumentin 1000mg ve ek ağrı kesici olarak apranax kullandım.Dişimin şişi inmesine rağmen ağrı devam ediyordu. Apranax bende çok ileri derecede yan etkisini gösterdi. Bu ağrı kesiciyi kullananlar dikkat etsin.

  • Avatar orkun sadıç 3 Mart 2016, 01:53 diyorki:

   ardeşim dişip sürekli apse yapıyor bende patlatıyorum onu geciyor 7 8 kez şişti patlattım sıktım çıkardım iltihabı gdemiyorum korkudan ölücem ağız kanseri olucam yakında o derce ağzımdaki dişler paramparça yaşım 20 ne yapmalıyım

   • Avatar Ayaz 4 Eylül 2018, 12:35 diyorki:

    Sakin doktora gitme kardesim belki faydası olur
    Aklını başına al git doktora tedavini yaptır ömür boyu çekmekten iyidir Allah korusun

 16. Avatar Yağmur 4 Şubat 2016, 06:20 diyorki:

  Benimde dişim çok ağrıyo 4-5 gündür dün diş hekimine gittim oraya ilaç sıktı iki gün sonra yine gel dedi falan ağrıdan duramıyorum dolarex, majezik kullandım fakat faydasını görmedim sizce ne yapmalıyım?

 17. Avatar Erhan 2 Şubat 2016, 02:24 diyorki:

  Dexofen ornitop croliex ilaçlarını kulanıyorum dişte apse var ilaç içince dişim daha şittetli agrıyor neden?Off offf… Yardım lütfen.

 18. Avatar emre çulha 13 Ocak 2016, 11:13 diyorki:

  ağrı kesici antibiyotik diye bir tanım yoktur. ağrıyan dişe ilaç almaktan önce ilk olarak diş hekiminize gitmenizi tavsiye ederim. hiçbir ilaç sorunlu bir diş veya dişetini tedavi etmez. ilaçlar sadece şikayetlerinizi azaltır. ayağınız kırıldığında hangi ağrı kesiciyi alayım demezsiniz, diş de bunun gibidir. bilmeden kullanılan ilaçların vücudunuza neler yapabileceğini bir düşünün. diş hekimine gidin. ilaç gerekiyorsa o size zaten reçetesinde gerekeni yazacaktır.

 19. Avatar funda 12 Kasım 2015, 12:39 diyorki:

  Bunlarin hic birini denemeyiniz direk doktora qidiniz yan etki yapa biliyo benim yuzumu sisirdi bu ilclar

 20. Avatar Servet 16 Ekim 2015, 00:50 diyorki:

  Burada bence muadil ilaçlardan uzak durmak lazım.20 lik diş için belki 10 kere antibiyotik kullandım.2. kez Amoklavin yazdı doktor belki Amoklavin yerine aumentin yazıyor ne yazdığını bilmiyoruz eczanede muadil ilaçlar veriliyor.Bu ilacı ne zaman kullansam 7. günde bile diş ağrısı çekiyorum çok geç iyileşme gösteriyor yanında ağrı kesicide kullanmak zorunda kalıyorum.Ama Aumentin 3. günde hiç birşey bırakmıyor ağrı kesiciye gerek kalmadan, muadil diyorlar ama arada çok fark var.

 21. Avatar ali 3 Ekim 2015, 23:47 diyorki:

  arkadaşlar size en iyi ilacı söylüyorum dex forte için dişinizin ağrısı yarım saate geçiyor çokkez denedim kesin çözüm benden söylemesi

 22. Avatar birkan 15 Eylül 2015, 23:59 diyorki:

  Dis icin en etkilisi dolarex yada dicloren
  Antibiyotik olarakda bakamsilin cok cektim o agriyi ceken bilir tuzlu suyu icmeye sarimsagi yemeye baslamistim sinirden

 23. Avatar Havva 4 Eylül 2015, 02:59 diyorki:

  Ağrıdan kıvrnıyorum o kadar ki gozyaslarıma engel olamıyorum. dr’un verdiği ilacı kullandıkça ağrılarım daha da sıddetlenıyor. Özellikle gece leri ağrıdan uyuyamıyorum:-( :'(

 24. Avatar saraylı 4 Ağustos 2015, 13:47 diyorki:

  iki dişimin arası oyuk ve apse yapmış agrı yapıyor doktorun verdigi ilac mide agrısı yaptı arkadaşlar ne önerirsiniz

 25. Avatar Berna 2 Ağustos 2015, 12:09 diyorki:

  Aynı zamanda doktorum aspirin kullanmamami söyledi. Apseli dış de iltihap dagiliyormus. Zaten ağrıyı da çok az kesiyor. Bn faydasını pek görmedim. Apseli dişe soğuk şok iyi geliyor. Sıcak yüzü sisiriyor. Iltihap dağılıyor. Ben dislerimden çok çektiğim için deneyim sahibi olduk artık.

 26. Avatar Berna 2 Ağustos 2015, 12:04 diyorki:

  Apseli dişe benim kullandığım ilaç largopen 1000mg. Ağrı kesici sprey dolarin ve kalidren. Bu 3 ü. Olmazsa olmazim benim. Bir tek beni bunlar iyi etti. Majezik ve arveles de tercih ettiğim ilaçlar arasında. Bu dönemlerde maydanoz suyu içiyorum ve soğan ve sarımsağı çiğ olarak tuketiyorum. Özellikle aksamlari. Çünkü dış ağrısı gece çok şiddetli oluyor. Bn sadece bunlari yapıyorum. Ilaclar bitince zaten doktora tekrar gidiyorum.

 27. Avatar Umutcan 17 Temmuz 2015, 00:18 diyorki:

  Arkadaslar diş apsesı ıcın kesınıkle augmetin 1000 mg 14 film tablet muhtesem arkadaslar yukarıda belırtmısler agrı kesıcı kullandım gecmedı bunun sebebi diş iltihabıdır diş intihabı ıcın hastanın evde yapması gereken sey sarımsak yemek veya tuzlu gargara yapmaktır bu yontemler hem rahatlamaya hemde enfeksıyon ıcın olusacak kompikasyonları onler agumetin kullanımı kesınlıkle bır doktor tarafından karar verılmelı zaten ulkemızde augmetin recetesiz satılmamaktadır agrı kesıcılere gelınce apranax kesınıkle super bı agrı kesıcı 17 yas ve ustu herkes kullanıbılır mıde problemı olanlar mıde koruyucu ıle kullandıkları zaman hıcbır kompikasyon olmayacaktır ama sunu unutmuyalım kafamıza gore ılac kullanmayalım zaten ulkemızde hıcbır antıbiyotik recetesız satılmamakta SAGLIKLI GUNLER DİLER GECMİŞ OLSUN

  Diş Hekimi Umutcan Özgen (0242)3441804 Antalya

  • Avatar Emrah zumrut 11 Aralık 2015, 10:02 diyorki:

   O kadar emin olmayin bence cunku augmentin ve diger antibiyotikleri recetesiz alabiliyoruz eczanelerden isterseniz bir sorun soruşturun sonra emin sekilde yazin !!

  • Avatar kadriye 23 Aralık 2015, 16:40 diyorki:

   Beyfendi benim diş etimde cekilme mevcut ve ne yazikki būt7n dişlerimde sizlama meydana geliyo bisey cigniyemiyorum dogal yöntemlerle gargara yapiyorum yalniz etkili bi antibiyotik istiyorum fakat doktora gitmekten cok korkuyorum 🙁 bunun icin napmam gerekiyo cvplarsaniz sevinirim

   • Avatar funda 25 Haziran 2016, 10:35 diyorki:

    atrık antıbıyotıkler depresyon ılaçları verılmıyor veren vardır mutlaka ama yasaklandı biz vermıyoruz

    • Avatar ibrahim 30 Ekim 2016, 07:19 diyorki:

     Ne yasaklandi.gittim elimi kolumu sallaya sallaya augmentini aldim geldim.recetesiz.bende vet.hekimim her nekadar dis agrisi ceksem isime yarasada bu durum bende rahatsiz oldum

 28. Avatar hazal 15 Haziran 2015, 15:35 diyorki:

  Benimde disim çok ağrıyor 1haftadir apse yapmis agri kesici ise yaramadı doktora gittim antibiyotik verdi az bişey etki etti. Başka ne yapmm gerekiyor agr imin dinmsi için

 29. Avatar emre 10 Haziran 2015, 04:23 diyorki:

  sakın kafanıza göre ağrılara müdahale etmeyin benim çene kısmı dişime yapıştı estetik açıdan yüzüm çok kötü görünüyor çaresinide bulamıyorum

 30. Avatar umit kaya 6 Mayıs 2015, 23:56 diyorki:

  Saçma bilimsel olmayan bilgi paylaşımı yapmayın.dişiniz agriyorsa dişhekimine gidin uygun ilaç yazsın ya da uygun müdahale yi yapsın

 31. Avatar halime 8 Nisan 2015, 15:50 diyorki:

  Disim cok.agriyor yuzum sisti röntgen cekip.bana ilhihabi gösterdi doktor ilac kullan bitince cekelim dedi cektirmk istemiyorum

  • Avatar ege 16 Mayıs 2015, 00:55 diyorki:

   çok inatçısın halime çok acından ölsen çektirmicen yani kızım yüzün gözün balon olmuş

 32. Avatar damlanur 4 Nisan 2015, 16:27 diyorki:

  ben içtim agrı kesiçi ama hiç bir işe yaramadı bunu için randovi aldım bakalım nediçek doktor

 33. Avatar hacer uyur 25 Mart 2015, 13:02 diyorki:

  benimde dişim cok ağrıyor ne yapacağımı bilmiyorum dokturada gtm ilac kullandım yine aynı

  • Avatar ege 16 Mayıs 2015, 00:57 diyorki:

   he hacer doktur sana nasıl ilaç verdi de geçmedi intihap geçince tedavi olman gerek yoksa acı çekersin elbette

  • Avatar Onurcan 14 Kasım 2015, 01:57 diyorki:

   Arkadaslar ani dis agrisinda parol veya dexofeni oneriyorum baktiniz hic bi seyin faydasi yok disini guzelce bi fircalayip karanfili agriyan bolgede gezdirin ve uyustursun ama doktor tavsiyesi olmadan is yapmayin antibiyotik şart receteli olmak kaydiyla

 34. Avatar eray 11 Şubat 2015, 14:26 diyorki:

  midede güçlü irritan (tahriş edici) etkisi olan Aspirinin bakkallarda satilip bilinçsizce kullanılması da ilginç gerçekten..